Warsztaty Fotograficzne – Pieniny

Warsztaty Fotograficzne Pieniny

Warsztaty Fotograficzne Pieniny

Serdecznie zapraszam na kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej w Pieninach.  Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach.
W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener w sercu jednych z najpiękniejszych gór w Polsce. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mam odwiedzenie Trzech Koron, Wysokiego Wierchu oraz najwyższego szczytu Pienin - Wysokiej. W międzyczasie będę wprowadzał Was w tajniki fotografii.

 

16 Styczeń ( czwartek )

Zakwaterowanie w schronisku oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą.

 

17 Styczeń (piątek)

Dzień rozpoczynamy od wyjścia wcześnie rano na wschód słońca na Wysoką. Po powrocie do schroniska będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Wysoki Wierch aby fotografować zachód słońca.

 

18 Styczeń (sobota)

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wymarszu na Wysoki Wierch. Ponownie odwiedzimy ten wyjątkowy szczyt o nietuzinkowych walorach krajobrazowych, ponieważ warto tutaj fotografować o wchodzie jak i zachodzie słońca. Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa schodzimy do Jaworek i jedziemy z nich do Sromowców Niżnych.  Następnie ruszamy na Trzy Korony.

 

19 Styczeń (niedziela)

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się na polanę pod Wysoką, aby fotografować wchód słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W PIENINACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 450 zł za osobę  (do końca października 350zł )

RABAT dla stałych klientów 100 zł

Cena NIE ZAWIERA: noclegów (około 30zł. os. za dobę), wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

 

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Górski Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Durbaszką"

Możliwość w wiezienia bagaży za dodatkową opłatą.

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 200zł.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphotography.eu

 

 
 
  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *