Warsztaty Fotograficzne w Czarnogórze

Warsztaty Fotograficzne w Czarnogórze
CZARNOGÓRA-WYDARZENIE

Warsztaty fotograficzne w Czarnogórze organizuję właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, fotografując przy tym piękny i urozmaicony krajobraz tzw. "perły Bałkanów", zapraszam na tygodniową wyprawę bezdrożami jednego z najpiękniejszych krajów nad Adriatykiem. Zwiedzimy Zatokę Kotorską z uroczymi nadmorskimi miasteczkami takimi jak Kotor i Perast. Odwiedzimy również Jezioro Szkoderskie, Góry Durmitor, Kanion Tary oraz wiele innych ciekawych miejsc, o których dowiesz się w dalszej części. Nocować będziemy w wynajętych pokojach lub apartamentach, a przemieszczanie się miedzy poszczególnymi punktami ułatwią nam samochody osobowe, dzięki którym bez problemu dotrzemy do wielu interesujących miejsc, a nie byłoby to możliwe podróżując busem. Dla zainteresowanych i żądnych większej przygody przygotowałem możliwość zorganizowania noclegu pod namiotami. Wszystko jest do omówienia i liczę na Twoje sugestie i ewentualne pomysły. Poza poszukiwaniem przepięknych kadrów, służę oczywiście pomocą w kwestiach technicznych fotografii krajobrazu. Będziesz również mieć możliwość szlifować swoje umiejętności w obróbce zdjęć w pakiecie Adobe. Poniżej orientacyjny plan wyjazdu, który oczywiście będziemy dostosowywać do panujących warunków atmosferycznych.

Do zobaczenia

1 DZIEŃ - JEZIRO SZKODERSKIE

2 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA

3 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA

4 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA / GÓRY DURMITOR

5 DZIEŃ - GÓRY DURMITOR

6 DZIEŃ - GÓRY DURMITOR

6 DZIEŃ -KANION TARY

8 DZIEŃ - GÓRY PROKLETJE

 

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 3900zł za osobę - grupa max 6 osób.

Do końca grudnia PROMOCYJNA CENA 3200zł

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, biletu lotniczego

 

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT na terenie Czarnogóry 

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem, zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 1900zł. 

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphtography.eu

Witor Baron


Zamiast miejskiego zgiełku wybrał życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracował i mieszkał w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszka w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest laureatem licznych konkursów fotograficznych. Organizuje plenery fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii krajobrazu. Jego prace można oglądać na wielu portalach internetowych, w tradycyjnie drukowanych wydawnictwach oraz na autorskiej stronie www.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem."

Andrzej Opyrchał


Andrzej Opyrchał – na co dzień analityk geoprzestrzenny w jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie. Po godzinach miłośnik fotografii i turystyki górskiej. Swoje zamiłowanie znalazł głównie w fotografii portretowej oraz krajobrazowej. Z powodzeniem realizuje swoje pasje zdobywając nagrody w konkursach ogólnopolskich. Ma na swoim koncie kilka okładek oraz publikacje w magazynach między innymi takich jak: Forbes, Polityka, Fotopolis.pl, My Company, Business Life oraz wielu innych portalach o tematyce biznesowo-ekonomicznej. Doskonale odnajduje się we współpracy z ludźmi dla których Tworzy sesje wizerunkowe oraz biznesowe. Przy pracy z oświetleniem błyskowym czuje się jak ryba w wodzie i chętnie opowiada o wszystkich aspektach technicznych związanych z pracą w studio.

„Fotografia nie ma zasad. To nie sport. Ważny jest efekt, a nie sposób, w jaki został osiągnięty"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Chcesz być na bieżąco?OTRZYMUJ POWIADOMIENIA NA MAILA

Zapisując się na listę mailingową zyskujesz szybszy dostęp do nowych treści oraz promocyjnych ofert .