Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Gorcach i Beskidzie Wyspowym. - Wiktor Baron Fotografia

Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Gorcach i Beskidzie Wyspowym.

Serdecznie zapraszam na moje pierwsze warsztaty fotografii krajobrazowej. Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach.
W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener w sercu Gorców i Beskidu Wyspowego. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mam odwiedzenie Mogielicy, skąd wybierzemy się na wschód słońca na Gorca oraz Jaworzynkę. W międzyczasie będę wprowadzał Was w tajniki fotografii.

21 Październik ( piątek )

Zakwaterowanie w pensjonacie oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą.

22 Październik (sobota)

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na szczyt Gorca, aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Mogilicę, żeby fotografować zachód słońca.

16 Październik (niedziela)

O świcie ruszymy na Polanę Jaworzynki na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu na zakończenie warsztatów. Na zakończenie (dla chętnych), będzie możliwe poćwiczenie długich czasów naświetlania na kaskadzie rzeki Kamienica.

Ważne

Niezbędny własny samochód w celu skrócenia dojścia do celów pleneru (dla osób nie posiadających własnego samochodu, możliwa szansa na dołączenia się do innego uczestnika).

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 250 zł za osobę zawiera dwa noclegi w pensjonacie bez wyżywienia (pierwsz trzy osoby 200zł)

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zaliczki w wysokości 100zł

Wszelkie pytania proszę kierować na maila [email protected]

Partnerzy:

Saal Digital Polska

[gmw_single_location zoom_level=”16″ map_type=”HYBRID” map_width=”100%” map_height=”450px” additional_info=”0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *