Warsztaty Fotograficzne Słowacja Spisz 2025 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Słowacja Spisz 2025

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

Original price was: 1,800.00 zł.Current price is: 1,000.00 zł.

3 w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Słowacki Spisz

Zapraszam serdecznie na kolejną edycję warsztatów fotografii krajobrazowej! Tym razem wybierzemy się na malowniczy Spisz na Słowacji, przemierzając go autami z napędem na cztery koła. Ta nowa możliwość transportu pozwoli nam swobodnie dotrzeć do różnych punktów widokowych, oszczędzając czas na piesze wędrówki. Spisz to region słynący z imponujących widoków na Tatry oraz bogatej historii, z wieloma zabytkami wpisanymi na światową listę UNESCO.

Dla chętnych istnieje opcja noclegu pod namiotem, z nocnymi rozmowami przy ognisku i degustacją wysokoprocentowych specjałów Słowaków. Oczywiście, standardowo zapewnimy komfortowe noclegi w pensjonatach lub hotelach, dostosowując się do preferencji uczestników.

Poza zachwycającymi widokami, oferuję także pomoc w dziedzinie fotografii krajobrazowej oraz okazję do doskonalenia umiejętności w obróbce zdjęć za pomocą programów takich jak Photoshop czy Lightroom. Poniżej znajduje się orientacyjny plan warsztatów, choć warto pamiętać, że może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne. Dołącz do naszej małej, kameralnej grupy i wspólnie odkrywaj piękno Spisza!

 

Czwartek - 22 maja 

Zakwaterowanie w okolicach Kieżmarku oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo dla chętnych którzy przyjadą wcześniej możliwość wybrania się na zachód słońca w  Górach Lewockich (miejsce do ustalenia)

 

Piątek - 23 maja 

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na na polany w okolicach Czerwonego Klasztoru , aby uwiecznić wschód słońca z widokiem na Pieniny. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na łąki w Górach Lewockich, żeby fotografować zachód słońca.

 

Sobota - 24 maja

O świcie ruszymy w okolice Popradu na wschód słońca, aby szukać idealnych kadrów z Tatrami w roli głównej. W ciągu dnia zwiedzimy Poprad, Kežmarok, Lewoczę, Spiską Kapitułę. Podczas popołudniowego pleneru będziemy fotografować Spiski Zamek z zachodzącym słońcem w tle.  

 

Niedziela - 25 maja

Dla chętnych wyjazd na wschód słońca. Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

 

ZAGADNIENIA TECHNICZNE WARSZTÓW

EKSPOZYCJA | KOMPOZYCJA | GŁĘBIA OSTROŚĆI | ISO | BALANS BIELI | FILTRY | HDR

 

WAŻNE 

Mała kameralna grupa

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Również dla osób fotografujących DRONEM I TELEFONEM!

 

Cena 1800 zł za osobę. 

Do końca grudnia 2024 SPECJALNA CENA 1200zł.

Dla uczestników jest możliwy TRANSPORT z prowadzącym podczas warsztatów.

Cena NIE ZAWIERA: noclegu (ok.400zł), wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru.

Rezerwując warsztaty, masz zagwarantowany nocleg z płatnością na miejscu. 

*Cena jest dynamiczna w zależności od wolnych miejsc, rezerwuj wcześniej, by skorzystać z lepszej oferty!

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie prześwitu min 22cm.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Raty Sklep Wiktor Baron

Wiktor Baron - Prowadzący Kurs

665 888 409


Zamiast miejskiego zgiełku wybrałem życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany byłem ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracowałem i mieszkałem w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszkam w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpocząłem w 2009 roku i od tego czasu jestem laureatem licznych konkursów fotograficznych. Między innymi byłem finalistą Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska, zdobyłem również wyróżnienia w międzynarodowych konkursach fotograficznych jak ND Photography Awards (trzykrotnie), Monochrome Photography Awards (czterokrotnie) Moje prace można również spotkać na wielu portalach internetowych, w artykule z moimi fotografiami na stronie National Geographic Polska nazwano mnie “Baronem fotografii górskiej”. Moje prace również ukazują się w tradycyjnie drukowanych magazynach jak “Poznaj Świat” i “Na szczycie” Organizuje warsztaty fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii. Więcej informacji o mnie znajdziesz TUTAJ