Warsztaty Fotografii Architektury Budapeszt  Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotografii Architektury Budapeszt 

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności + opłaty za nocleg płatne na miejscu).

 

Cena nie zawiera:

  • noclegu
  • wyżywienia
  • dojazdu
  • biletów wstępu, itp.

700.00 

Brak w magazynie

 

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotografii Architektury Budapeszt 

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów fotograficznych, tym razem skupimy się na fotografii architektury w przepięknym Budapeszcie. Miasto to jest jednym z najładniejszych miast na świecie, położony nad królem europejskich rzek Dunajem sprawia wile możliwości do stworzenia przepięknych fotografii. Wyjazd rozpoczyna się w czwartek a kończy w niedzielę więc będziemy mieli wile czasu aby odwiedzić najciekawsze miejsca w mieście. Oczywiście oprócz samych plenerów również będą zajęcia z obróbki zdjęć w Lightroomie, oraz dla bardziej zaawansowanych w Photoshopie. Będziemy również ćwiczyli zastosowanie filtrów w fotografii architektury. Dodatkowo postanowiłem przygotować wyjazd dla małej trzy osobowej grupy, aby móc poświęcić jak najwięcej czasu dla każdego co nie jest możliwe przy większej grupie. Dzięki temu również będziemy mogli poruszać się jednym autem, co ułatwi logistykę oraz poruszanie się w zakorkowanym Budapeszcie.  

 

23 Czerwiec - Czwartek 

Wyjazd oraz spotkanie z uczestnikami w Piwnicznej Zdroju. Następnie wyjazd do miejsca docelowego, istnieje możliwość odwiedzenia którejś z atrakcji Słowacji (np. Doboszyńskiej Jaskini Lodowej wpisanej na listę UNESKO). Wieczorem zakwaterowanie w Budapeszcie. 

 

24/25 Czerwiec - Piątek/Sobota 

W ciągu tych dni będziemy fotografować najciekawszych miejscach w Budapeszcie. Uchwycimy w kadrach między innymi słynny budynek parlamentu, mosty na Dunaju, panoramy miasta ze wzgórza zamkowego oraz cytadeli.  Będziemy mogli się wybrać na wycieczkę piętrowym autobusem po centrum miasta, lub odwiedzić Ostrzyhom jedno z najstarszych mist węgierskich zwane potocznie Węgierskim Watykanem. 

 

26 Czerwiec - Niedziela 

Powrót do Polski przez Słowację na której ponownie będzie można odwiedzić kolejne ciekawe miejsce jak Koszyce, będące niegdyś drugim co do ważności miast Węgierskich. 

 

Ważne

Cena 700zł. za osobę - Grupa max 3 osoby

Transport  GRATIS!!!

Cena NIE ZAWIERA: noclegów, wyżywienia.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu fotograficznego ze sklepu notopstryk.pl

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 350zł. 

Wszelkie pytania proszę kierować na maila: poczta@baronphotography.eu

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO
 
 

Warsztaty Fotograficzne w Budapeszcie
Warsztaty Fotograficzne w Budapeszcie
Warsztaty Fotograficzne w Budapeszcie
« z 2 »