Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,300.00 

Brak w magazynie


Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tym razem wybierzemy się w przepiękne rejony Pogórza Rożnowskiego.  Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener na Pogórzu Rożnowskim. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mamy odwiedzenie wieży widokowej na Szpicówce i Bruśniku, oraz będziemy przemierzać przepiękne wzgórza w okolicach Przydonicy, gdzie znajduję się słynna kapliczka... 

Serdecznie zapraszam do udziału w moich najnowszych warsztatach fotografii krajobrazowej, które tym razem odbędą się w malowniczym otoczeniu Pogórza Rożnowskiego. Chciałbym podkreślić, że warsztaty są dedykowane małej i kameralnej grupie, co gwarantuje indywidualne podejście i maksymalne korzyści z nauki. Pozwoli wam to jeszcze głębiej zanurzyć się w fascynujący świat fotografii krajobrazowej.

Zapraszam wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od poziomu doświadczenia – czy fotografujecie od lat, dni, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tym pięknym rzemiosłem. Wartością, którą cenię najbardziej, jest wspólna pasja do piękna natury i fotografii.

W trakcie warsztatów odwiedzimy niezwykłe miejsca, takie jak wieża widokowa na Szpicówce i Bruśniku. Przemierzając urokliwe wzgórza w okolicach Przydonicy, będziemy mieli okazję odkryć malownicze krajobrazy, a także zwiedzić słynną kapliczkę. Cała trasa została starannie wybrana, aby dostarczyć nie tylko niezapomnianych chwil w świetle obiektywu, ale także inspirujących doświadczeń dla każdego uczestnika.

Zapewniam, że będzie to nie tylko czas poświęcony na rozwijanie umiejętności fotograficznych, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości w gronie osób, które dzielą tę samą fascynację. Czekają nas nie tylko warsztaty, ale również niezapomniana podróż przez piękno krajobrazów Pogórza Rożnowskiego. Do zobaczenia na wspólnym fotograficznym szlaku!

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Jezioro Rożnowskie

Piątek - 17 maja 

Zakwaterowanie w wynajętej drewnianej chałupie w Wytrzyszczce oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo wybierzemy na zachód słońca nad Jezioro Rożnowskie

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Łąki na Pogórzu Rożnowskim

Sobota - 18 Maja

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wieżę widokową na Bruśniku aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na przepiękne pola i łąki w Przydonicy.

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Zachód słońca przy kapliczce w Przydonicy

Niedziela - 19 maja

O świcie ruszymy na wieżę widokową na Szpilówce na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Następnie dla chętnych zajęcia z obróbki zdjęć.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Mała kameralna grupa 

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 1300 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Marta Andrzejewska
Marta Andrzejewska
2022-09-18
Świetny kontakt. Zdecydowaliśmy się na zdjęcia ślubne w Pieninach i okolicach. Wszystko na samym początku dokladnie wyjaśnione i dogadane. Otrzymaliśmy rzetelną umowę. Szybka realizacja i otrzymanie zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam Wiktora z czystym sumieniem.
Rafał Wojtaszek
Rafał Wojtaszek
2022-08-08
Warsztaty u Wiktora pozwoliły uzyskać wiele cennych wskazówek na temat łapania kadru i obróbki zdjęć. Super krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca jak również w ciągu dnia. Super atmosfera podczas warsztatów i mimo, że były indywidualne udało się poznać wiele ciekawych osób. Kolejne warsztaty będą już pewnie grupowe, by było jeszcze fajniej :D
Bożena Majchrzak
Bożena Majchrzak
2022-07-27
Podczas warsztatów uzyskałam cenne wskazówki na temat komponowania kadru oraz przy obróbce zdjęć. Zachwycające krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca. Atmosfera podczas warsztatów luźna i swobodna. Ponadto Wiktor służy doradztwem na temat wyboru sprzętu.
Michał Bąk
Michał Bąk
2022-06-23
Polecam!
Józef Żukowski
Józef Żukowski
2022-06-21
Bardzo piękna przygoda, zabawa, atmosfera na warsztatach ... Polecam i sam jeszczę będę chciał uczestniczyć... Dużo się dowiedziałem, nauczyłem , popróbowałem. DZIĘKUJĘ Wiktorze...
Dariusz Posak
Dariusz Posak
2022-06-20
Szczerze polecam warsztaty u Wiktora własnie wróciłem z czwartej edycji i mam nadzieję nie ostatniej.
Patrycja Bąk
Patrycja Bąk
2022-06-12
Profesjonalne szkolenie fotograficzne, polecam :)
kato X
kato X
2022-01-15
Bardzo przyjazna i wesoła atmosfera. Dużo wymiany doświadczeń nie tylko z prowadzącym, ale i z uczestnikami. Wspaniałe miejscówki do fotografowania.
Izabela Sitek
Izabela Sitek
2022-01-03
Moje indywidualne fotowarsztaty z Wiktorem były wspaniałym doświadczeniem. Wyszły pierwsza klasa, zgodnie z moimi oczekiwaniami: plecak, góry i do tego jeszcze aparat. Ponadto Wiktor postarał się o bardzo dobrą pogodę ?, więc wróciłam z dużą ilością udanych kadrów z cennymi praktycznymi informacjami. Profesjonalizm połączony z bardzo dużą ilością wiedzy fotograficznej i miejscowej. Znakomity timing?. Szczerze polecam ! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ?
Rafal Paradowski
Rafal Paradowski
2021-11-16
Bylem u Wiktora na warsztatach grupowych i indywidualnych. Szczerze polecam!!! Bardzo mila atmosfera, luzna atmosfera, jak rowniez bardzo profesjonalne podejscie do tematow warsztatowych. Swietna logistyka, zero komplikacji. Latwo, milo, przyjamnie i ze swietnymi efektami. Nieocenina wiedza terenowa i gorska. Prawdziwy projesjonalista. Zachecam i sam na pewno nie raz jeszcze zagoszcze na jego warsztatach.

Raty Sklep Wiktor Baron