Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,300.00 

Brak w magazynie


Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Pogórze Rożnowskie

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tym razem wybierzemy się w przepiękne rejony Pogórza Rożnowskiego.  Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener na Pogórzu Rożnowskim. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mamy odwiedzenie wieży widokowej na Szpicówce i Bruśniku, oraz będziemy przemierzać przepiękne wzgórza w okolicach Przydonicy, gdzie znajduję się słynna kapliczka... 

Serdecznie zapraszam do udziału w moich najnowszych warsztatach fotografii krajobrazowej, które tym razem odbędą się w malowniczym otoczeniu Pogórza Rożnowskiego. Chciałbym podkreślić, że warsztaty są dedykowane małej i kameralnej grupie, co gwarantuje indywidualne podejście i maksymalne korzyści z nauki. Pozwoli wam to jeszcze głębiej zanurzyć się w fascynujący świat fotografii krajobrazowej.

Zapraszam wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od poziomu doświadczenia – czy fotografujecie od lat, dni, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tym pięknym rzemiosłem. Wartością, którą cenię najbardziej, jest wspólna pasja do piękna natury i fotografii.

W trakcie warsztatów odwiedzimy niezwykłe miejsca, takie jak wieża widokowa na Szpicówce i Bruśniku. Przemierzając urokliwe wzgórza w okolicach Przydonicy, będziemy mieli okazję odkryć malownicze krajobrazy, a także zwiedzić słynną kapliczkę. Cała trasa została starannie wybrana, aby dostarczyć nie tylko niezapomnianych chwil w świetle obiektywu, ale także inspirujących doświadczeń dla każdego uczestnika.

Zapewniam, że będzie to nie tylko czas poświęcony na rozwijanie umiejętności fotograficznych, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości w gronie osób, które dzielą tę samą fascynację. Czekają nas nie tylko warsztaty, ale również niezapomniana podróż przez piękno krajobrazów Pogórza Rożnowskiego. Do zobaczenia na wspólnym fotograficznym szlaku!

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Jezioro Rożnowskie

Piątek - 17 maja 

Zakwaterowanie w wynajętej drewnianej chałupie w Wytrzyszczce oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo wybierzemy na zachód słońca nad Jezioro Rożnowskie

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Łąki na Pogórzu Rożnowskim

Sobota - 18 Maja

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wieżę widokową na Bruśniku aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na przepiękne pola i łąki w Przydonicy.

Warsztaty Pogórze Rożnowskie

Zachód słońca przy kapliczce w Przydonicy

Niedziela - 19 maja

O świcie ruszymy na wieżę widokową na Szpilówce na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Następnie dla chętnych zajęcia z obróbki zdjęć.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Mała kameralna grupa 

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 1300 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Agnieszka Stefańska
Agnieszka Stefańska
2024-01-23
Gorąco polecić usługi fotograficzne Pana Wiktora. Miałam przyjemność korzystać z usług podczas sesji zdjęciowej i nagrania filmu z drona, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Otrzymałam pakiet pięknych zdjęć oraz film z ujęciami, na których mi zależało. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Polecam
Alicja Bartosik
Alicja Bartosik
2023-12-18
Polecam skorzystanie z usług Wiktora! Współpraca bezproblemowa, wszystko zgodne z ustaleniami w serdecznej atmosferze.
Kinga Stawiarska
Kinga Stawiarska
2023-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni i baaaaardzo wdzięczni za tak cudne zdjęcia zrobione przez p. Wiktora... zwykły "chlop"-Profesjonalista w pełnej mierze Podejście do klienta pierwsza klasa.. wszystko na luzie...pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, nawet podczas "łapania słońca" ;) Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z nim. Wraz z mężem stwierdziliśmy, że fotografie, które wychodzą z obiektywu p. Wiktora są tak banalnie proste (jak zostaliśmy uchwycenie podczas sesji to takie zdjęcia są- co bardzo nam się podoba :D) a do tego dają taki efekt końcowy "WOW", że "szczęka opada" :D a zarazem stają się arcydziełem, inaczej tego nie możemy nazwać ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. życzymy dalszych sukcesów I z czystym sumieniem POLECAMY P. WIKTORA !!!!! ???????❤️‍? PS. te 5 gwiazdek to jest ewidentnie za mało jak za tak dobrze wykonaną robotę !!!
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
2022-12-04
Polecam. Plener udany, oprócz fantastycznych miejscówek super atmosfera i sporo zwiedzania w wolnym czasie.
Basia Popławska
Basia Popławska
2022-11-30
Super wyjazd w piękne miejsce :) Sporo nowej wiedzy fotograficznej, polecam osobom, które chcą się rozwiązać i poznawać ludzi z tą samą zajawką!
Justyna Zajac
Justyna Zajac
2022-11-30
Serdecznie polecam warsztaty u Wiktora. Super atmosfera i bardzo dobra organizacja. Wiktor wszystko cierpliwie tłumaczy i każdy może liczyć na indywidualne wsparcie. Z warsztatów przywieziecie mnóstwo pięknych ujęć i cennych rad.
Blazej Janik
Blazej Janik
2022-11-30
Współpraca z Wiktorem to 100% profesjonalizmu, a plener ślubny był wspaniałą zabawą w dobrej atmosferze. Zdjęcia, które wykonał Wiktor przeszły najśmielsze oczekiwania. Są one pełne ciepłych barw i magicznych (ulotnych) uczuć, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Dziękuję!
Mateusz Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
2022-11-30
Jeżeli szukasz fotografa portretowego , to Wiktor Baron spełni Twoje oczekiwania. Profesjonalista przez duże P. Gorąco polecam!!

Raty Sklep Wiktor Baron