Warsztaty Fotograficzne Albania Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Albania

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

5,000.00 

Brak w magazynie

 
Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Albania

Warsztaty fotograficzne w Albanii organizuję właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, fotografując przy tym piękny i urozmaicony krajobraz śródziemnomorski, zapraszam na tygodniową wyprawę bezdrożami jednego z najpiękniejszych krajów nad Adriatykiem. Zwiedzimy urocze "miasta muzea" wpisane na światową listę UNESCO, czyli Gjirokastrę i Berat. Odwiedzimy również dzikie Góry Przeklęte z cudownie położoną w ich sercu miejscowością Teth. Nocować będziemy w wynajętych pokojach lub apartamentach, a przemieszczanie się miedzy poszczególnymi punktami ułatwią nam samochody z napędem 4x4, dzięki którym bez problemu dotrzemy do wielu interesujących miejsc. Dla zainteresowanych i żądnych większej przygody będzie możliwość zorganizowania noclegu pod namiotami. Poza poszukiwaniem przepięknych kadrów, służę oczywiście pomocą w kwestiach technicznych fotografii krajobrazu. Będziesz również mieć możliwość szlifować swoje umiejętności w obróbce zdjęć w pakiecie Adobe. Poniżej orientacyjny plan wyjazdu, który oczywiście będziemy dostosowywać do panujących warunków atmosferycznych.

1 DZIEŃ - BELGRAD

2 DZIEŃ - JEZIORO OCHRYDZKIE

3 DZIEŃ - GJIROKASTRA

4 DZIEŃ - BERAT

5 DZIEŃ - KRUJA

6 DZIEŃ - GÓRY PRZEKLĘTE/TETH

6 DZIEŃ - GÓRY PRZEKLĘTE/VALBONE

8 DZIEŃ - PARK NARODOWY TARA (SERBIA)

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 5000zł. za osobę - grupa max 6 osób.

Możliwość transportu z Polski w raz prowadzącymi - GRATIS

 

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, biletu lotniczego

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

Witor Baron


Zamiast miejskiego zgiełku wybrał życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracował i mieszkał w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszka w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest laureatem licznych konkursów fotograficznych. Organizuje plenery fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii krajobrazu. Jego prace można oglądać na wielu portalach internetowych, w tradycyjnie drukowanych wydawnictwach oraz na autorskiej stronie www.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem."