Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,400.00 

3 w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki

Zapraszam serdecznie na nową edycję warsztatów fotografii krajobrazowej w malowniczym Beskidzie Sądeckim! To magiczne miejsce, podzielone uroczą doliną Popradu, obfituje w idealne scenerie do rozwijania swoich umiejętności fotograficznych w górach. Podczas naszych plenerów odwiedzimy najbardziej charakterystyczne miejsca, takie jak Wieża Widokowa na Radziejowej, Bacówka nad Wierchomlą, Koziarz oraz urokliwe cerkwie, stanowiące prawdziwą gratkę dla miłośników architektury drewnianej.

Transport na miejsce w punkty widokowe będzie dostępny dzięki autu z napędem 4x4, poruszając się legalnymi drogami dojazdowymi lub za zgodą właścicieli gruntów. Warsztaty są dostosowane do każdego, szlaki turystyczne do poszczególnych miejsc nie są zbyt wymagające, więc wszyscy, nawet ci bez kondycji czy doświadczenia górskiego, spokojnie dojdą na szczyt.

Oprócz fascynujących wędrówek, zajmiemy się również praktyką w obróbce zdjęć przy użyciu programów Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop. Dowiecie się, jak ustawić odpowiednią ekspozycję, aby fotografia nabierała wyjątkowego wyrazu w procesie postprodukcji. Rozmawiać będziemy o przygotowaniach do wyjazdu fotograficznego, doborze sprzętu oraz wybieraniu odpowiednich miejsc do fotografowania. Omówimy także zastosowanie filtrów fotograficznych w fotografii krajobrazowej. Przygotujcie się na mnóstwo zabawy i inspirujących doświadczeń w niewielkiej, kameralnej grupie!

 

Czwartek - 1 sierpień

Zakwaterowanie w Piwnicznej Zdroju oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo będziemy mogli wybrać się na zachód słońca do Łomnicy Zdroju.

 

Piątek - 2 sierpień

Dzień rozpoczynamy od wjazdu wcześnie rano na wschód słońca na Eliaszówkę.  Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa wyruszamy do bacówki nad Wierchomlą aby fotografować tam o złotej godzinie.

 

Sobota - 3 sierpień

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wyjazdu na Koziarza, z którego rozpościera się przepiękny widok na Beskid Sądecki, Beskid Wsypowy, Gorce i przy dobrej widoczności na Tatry.  Po powrocie do chatki  będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na wieżę widokową na Radziejowej z żeby robić zdjęcia podczas zachodu słońca.

 

Niedziela - 4 sierpień

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się w okolice Piwnicznej, aby fotografować wchód słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Mała kameralna grupa

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Warsztaty dla każdego, dojścia do miejsc plenerów są bardzo łatwe.

Również dla osób fotografujących dronem!

 

Cena 1500 zł za osobę - Grupa max 3 osób.

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1400zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  22cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Marta Andrzejewska
Marta Andrzejewska
2022-09-18
Świetny kontakt. Zdecydowaliśmy się na zdjęcia ślubne w Pieninach i okolicach. Wszystko na samym początku dokladnie wyjaśnione i dogadane. Otrzymaliśmy rzetelną umowę. Szybka realizacja i otrzymanie zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam Wiktora z czystym sumieniem.
Rafał Wojtaszek
Rafał Wojtaszek
2022-08-08
Warsztaty u Wiktora pozwoliły uzyskać wiele cennych wskazówek na temat łapania kadru i obróbki zdjęć. Super krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca jak również w ciągu dnia. Super atmosfera podczas warsztatów i mimo, że były indywidualne udało się poznać wiele ciekawych osób. Kolejne warsztaty będą już pewnie grupowe, by było jeszcze fajniej :D
Bożena Majchrzak
Bożena Majchrzak
2022-07-27
Podczas warsztatów uzyskałam cenne wskazówki na temat komponowania kadru oraz przy obróbce zdjęć. Zachwycające krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca. Atmosfera podczas warsztatów luźna i swobodna. Ponadto Wiktor służy doradztwem na temat wyboru sprzętu.
Michał Bąk
Michał Bąk
2022-06-23
Polecam!
Józef Żukowski
Józef Żukowski
2022-06-21
Bardzo piękna przygoda, zabawa, atmosfera na warsztatach ... Polecam i sam jeszczę będę chciał uczestniczyć... Dużo się dowiedziałem, nauczyłem , popróbowałem. DZIĘKUJĘ Wiktorze...
Dariusz Posak
Dariusz Posak
2022-06-20
Szczerze polecam warsztaty u Wiktora własnie wróciłem z czwartej edycji i mam nadzieję nie ostatniej.
Patrycja Bąk
Patrycja Bąk
2022-06-12
Profesjonalne szkolenie fotograficzne, polecam :)
kato X
kato X
2022-01-15
Bardzo przyjazna i wesoła atmosfera. Dużo wymiany doświadczeń nie tylko z prowadzącym, ale i z uczestnikami. Wspaniałe miejscówki do fotografowania.
Izabela Sitek
Izabela Sitek
2022-01-03
Moje indywidualne fotowarsztaty z Wiktorem były wspaniałym doświadczeniem. Wyszły pierwsza klasa, zgodnie z moimi oczekiwaniami: plecak, góry i do tego jeszcze aparat. Ponadto Wiktor postarał się o bardzo dobrą pogodę ?, więc wróciłam z dużą ilością udanych kadrów z cennymi praktycznymi informacjami. Profesjonalizm połączony z bardzo dużą ilością wiedzy fotograficznej i miejscowej. Znakomity timing?. Szczerze polecam ! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ?
Rafal Paradowski
Rafal Paradowski
2021-11-16
Bylem u Wiktora na warsztatach grupowych i indywidualnych. Szczerze polecam!!! Bardzo mila atmosfera, luzna atmosfera, jak rowniez bardzo profesjonalne podejscie do tematow warsztatowych. Swietna logistyka, zero komplikacji. Latwo, milo, przyjamnie i ze swietnymi efektami. Nieocenina wiedza terenowa i gorska. Prawdziwy projesjonalista. Zachecam i sam na pewno nie raz jeszcze zagoszcze na jego warsztatach.

Raty Sklep Wiktor Baron