Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,000.00 

3 w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Beskid Sądecki

Zapraszam serdecznie na nową edycję warsztatów fotografii krajobrazowej w malowniczym Beskidzie Sądeckim! To magiczne miejsce, podzielone uroczą doliną Popradu, obfituje w idealne scenerie do rozwijania swoich umiejętności fotograficznych w górach. Podczas naszych plenerów odwiedzimy najbardziej charakterystyczne miejsca, takie jak Wieża Widokowa na Radziejowej, Bacówka nad Wierchomlą, Koziarz oraz urokliwe cerkwie, stanowiące prawdziwą gratkę dla miłośników architektury drewnianej.

Transport na miejsce w punkty widokowe będzie dostępny dzięki autu z napędem 4x4, poruszając się legalnymi drogami dojazdowymi lub za zgodą właścicieli gruntów. Warsztaty są dostosowane do każdego, szlaki turystyczne do poszczególnych miejsc nie są zbyt wymagające, więc wszyscy, nawet ci bez kondycji czy doświadczenia górskiego, spokojnie dojdą na szczyt.

Oprócz fascynujących wędrówek, zajmiemy się również praktyką w obróbce zdjęć przy użyciu programów Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop. Dowiecie się, jak ustawić odpowiednią ekspozycję, aby fotografia nabierała wyjątkowego wyrazu w procesie postprodukcji. Rozmawiać będziemy o przygotowaniach do wyjazdu fotograficznego, doborze sprzętu oraz wybieraniu odpowiednich miejsc do fotografowania. Omówimy także zastosowanie filtrów fotograficznych w fotografii krajobrazowej. Przygotujcie się na mnóstwo zabawy i inspirujących doświadczeń w niewielkiej, kameralnej grupie!

 

Czwartek - 1 sierpień

Zakwaterowanie w Piwnicznej Zdroju oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo będziemy mogli wybrać się na zachód słońca do Łomnicy Zdroju.

 

Piątek - 2 sierpień

Dzień rozpoczynamy od wjazdu wcześnie rano na wschód słońca na Eliaszówkę.  Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa wyruszamy do bacówki nad Wierchomlą aby fotografować tam o złotej godzinie.

 

Sobota - 3 sierpień

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wyjazdu na Koziarza, z którego rozpościera się przepiękny widok na Beskid Sądecki, Beskid Wsypowy, Gorce i przy dobrej widoczności na Tatry.  Po powrocie do chatki  będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na wieżę widokową na Radziejowej z żeby robić zdjęcia podczas zachodu słońca.

 

Niedziela - 4 sierpień

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się w okolice Piwnicznej, aby fotografować wchód słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Mała kameralna grupa

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Warsztaty dla każdego, dojścia do miejsc plenerów są bardzo łatwe.

Również dla osób fotografujących dronem!

 

Cena 1500 zł za osobę - Grupa max 3 osób.

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1400zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  22cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Agnieszka Stefańska
Agnieszka Stefańska
2024-01-23
Gorąco polecić usługi fotograficzne Pana Wiktora. Miałam przyjemność korzystać z usług podczas sesji zdjęciowej i nagrania filmu z drona, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Otrzymałam pakiet pięknych zdjęć oraz film z ujęciami, na których mi zależało. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Polecam
Alicja Bartosik
Alicja Bartosik
2023-12-18
Polecam skorzystanie z usług Wiktora! Współpraca bezproblemowa, wszystko zgodne z ustaleniami w serdecznej atmosferze.
Kinga Stawiarska
Kinga Stawiarska
2023-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni i baaaaardzo wdzięczni za tak cudne zdjęcia zrobione przez p. Wiktora... zwykły "chlop"-Profesjonalista w pełnej mierze Podejście do klienta pierwsza klasa.. wszystko na luzie...pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, nawet podczas "łapania słońca" ;) Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z nim. Wraz z mężem stwierdziliśmy, że fotografie, które wychodzą z obiektywu p. Wiktora są tak banalnie proste (jak zostaliśmy uchwycenie podczas sesji to takie zdjęcia są- co bardzo nam się podoba :D) a do tego dają taki efekt końcowy "WOW", że "szczęka opada" :D a zarazem stają się arcydziełem, inaczej tego nie możemy nazwać ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. życzymy dalszych sukcesów I z czystym sumieniem POLECAMY P. WIKTORA !!!!! ???????❤️‍?PS. te 5 gwiazdek to jest ewidentnie za mało jak za tak dobrze wykonaną robotę !!!
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
2022-12-04
Polecam. Plener udany, oprócz fantastycznych miejscówek super atmosfera i sporo zwiedzania w wolnym czasie.
Basia Popławska
Basia Popławska
2022-11-30
Super wyjazd w piękne miejsce :) Sporo nowej wiedzy fotograficznej, polecam osobom, które chcą się rozwiązać i poznawać ludzi z tą samą zajawką!
Justyna Zajac
Justyna Zajac
2022-11-30
Serdecznie polecam warsztaty u Wiktora. Super atmosfera i bardzo dobra organizacja. Wiktor wszystko cierpliwie tłumaczy i każdy może liczyć na indywidualne wsparcie. Z warsztatów przywieziecie mnóstwo pięknych ujęć i cennych rad.
Blazej Janik
Blazej Janik
2022-11-30
Współpraca z Wiktorem to 100% profesjonalizmu, a plener ślubny był wspaniałą zabawą w dobrej atmosferze. Zdjęcia, które wykonał Wiktor przeszły najśmielsze oczekiwania. Są one pełne ciepłych barw i magicznych (ulotnych) uczuć, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Dziękuję!
Mateusz Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
2022-11-30
Jeżeli szukasz fotografa portretowego , to Wiktor Baron spełni Twoje oczekiwania. Profesjonalista przez duże P. Gorąco polecam!!

Raty Sklep Wiktor Baron