Karkonosze - Warsztaty Fotograficzne - Wiktor Baron Fotografia

Karkonosze – Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne w Karkonoszach

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Warsztatów Fotograficzne w Karkonoszach. Tak jak poprzednio, mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach. Ilość miejsc ograniczona, zachęcam więc do jak najszybszego zorganizowania sobie czasu wolnego od  20 do 23 września.  Chętnych do rozwijania tej pięknej sztuki, jaką jest fotografia, serdecznie zapraszam.

20 Września (Czwartek)

Spotykamy się około godziny 15 przy dolnej stacji kolejki linowej na Szrenicę, skąd wyruszamy do Schroniska na Hali Szrenickiej. Po zakwaterowaniu  poprowadzę wstępną część teorii. Będziemy rozważać nad przygotowaniem się do wyjścia w góry – jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą.

21  Września (Piątek)

Wczesnym rankiem wybierzemy się na szczyt Wielkiego Szyszaka aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do Schroniska będziemy rozmawiać o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Zajmiemy się również „zarządzaniem barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Śnieżne Stawki, w celu uwiecznienia na zdjęciach zachodu słońca.

22 Września (Sobota)

O świcie wyruszymy ponownie, tym razem  w okolice Pančavskýego vodopádu, z którego skierujemy się na Wodospad Mumlawski w Harrachovie.  Na zakończanie dnia wybierzemy się na Szrenicę.

23 Września (Niedziela)

Rano będziemy fotografować w okolicach Schroniska na Hali Szrenickiej.

 

24 Września (Poniedziałek) – DLA CHĘTNYCH

Dla zainteresowanych istnieje możliwość wydłużenia pleneru o jeden dzień. W takim przypadku, już w niedzielę będziemy mogli wybrać się na zachód oraz poniedziałkowy wschód słońca na Śnieżkę. Istnieją dwie możliwości dotarcia na wspomniany szczyt. Pierwsza, bardziej wymagająa, czyli piesza wędrówka grzbietem Karkonoszy z Hali Szrenickiej. Druga, lżejsza opcja, czyli zejście do Szklarskiej Poręby, przejazd do Karpacza, wjazd kolejką na Kopę i wejście na szczyt Śnieżki. Nocleg przewidziany jest w jednym z okolicznych schronisk.

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 400 zł za osobę   – Możliwe jest uczestnictwo od piątku (tylko weekend), w takim przypadku  cena będzie wynosić 350 zł. 

 

Cena ZAWIERA opiekę przewodnicką oraz udział w warsztatach fotograficznych

Cena NIE ZAWIERA: noclegów (około 55zł. os. za dobę), wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Schronisko Hala Szrenicka

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 100zł.

Wszelkie pytania proszę kierować na maila:

[email protected]

Inne Terminy 

Regulamin 

Partnerzy

Genesis GearKarkonosze - Warsztaty Fotograficzne 18

Karkonosze - Warsztaty Fotograficzne 19Tokina Lens

 

[gmw_single_location zoom_level=”16″ map_type=”HYBRID” map_width=”100%” map_height=”450px” additional_info=”0]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *