Warsztaty Fotograficzne – Beskid Sądecki

Warsztaty Fotograficzne - Beskid Sądecki 3
Warsztaty Fotograficzne w Beskidzie Sądeckim

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów fotografii krajobrazowej w Beskidzie Sądeckim. Przepiękny rejon przedzielony uroczą doliną Popradu obfituje w idealne miejsca aby rozwinąć swoje umiejętności w fotografowaniu gór. Podczas plenerów odwiedzimy najbardziej znane miejsca: Radziejowom, Bacówkę nad Wierchomlą, Koziarza oraz Cerkwie, które będą gratką dla fanów architektury drewnianej.  Warsztaty są dla każdego, szlaki turystyczne do poszczególnych miejsc niezbyt wymagające. Więc na spokojnie dojdą wszyscy, nawet ci którzy nie mają kondycji oraz doświadczenia górskiego. Oprócz wędrówek oczywiście znajdzie się czas na zajęcia z obróbki zdjęć na programie Adobe Lightroom lub Adobe Photoshop. Dowiecie się jaką ustawić odpowiednią ekspozycję, żeby fotografia nabrała odpowiedniego wyglądu w postprodukcji. Będziemy mówić jak przygotować się do wyjazdu fotograficznego, jaki sprzęt dobrać i jak wybrać odpowiednie miejsce na fotografowanie.  Omówimy zastosowanie filtrów fotograficznych w fotografii krajobrazu, a przede wszystkim będziemy się dobrze bawić !

 

16 Wrzesień  (czwartek)

Zakwaterowanie w Piwnicznej Zdroju oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo będziemy mogli wybrać się na zachód słońca do Łomnicy Zdroju.

 

17 Wrzesień (piątek)

Dzień rozpoczynamy od wyjścia wcześnie rano na wschód słońca  na Eliaszówkę.  Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa wyruszamy do bacówki nad Wierchomlą aby fotografować tam o złotej godzinie.

 

18 Wrzesień (sobota)

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wyjazdu na Koziarza, z którego rozpościera się przepiękny widok na Beskid Sądecki, Beskid Wsypowy, Gorce i przy dobrej widoczności na Tatry.  Po powrocie do chatki  będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego  Radziejową  z żeby robić zdjęcia podczas zachodu słońca.

 

19 Wrzesień (niedziela)

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się w okolice Piwnicznej, aby fotografować wchód słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 700 zł za osobę - Grupa max 3 osób.

Do końca lutego PROMOCYJNA CENA 400zł.

Cena NIE ZAWIERA: noclegów, wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Piwniczna - Zdrój 

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 300zł.

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphotography.eu

  • Epson 5
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0

0.00 zł

Chcesz być na bieżąco?OTRZYMUJ POWIADOMIENIA NA MAILA

Zapisując się na listę mailingową zyskujesz szybszy dostęp do nowych treści oraz promocyjnych ofert .