Plener Fotograficzny- Mała Fatra 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Plener Fotograficzny- Mała Fatra 2024

 

 

Cena nie zawiera:

noclegu

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

 

 

400.00 

10 w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Plener Fotograficzny - Mała Fatra

Mała Fatra, z jej urzekającymi krajobrazami i dziką przyrodą, stanowi idealne tło dla pasjonatów fotografii. Otoczona majestatycznymi szczytami i krystalicznie czystymi strumieniami, region ten oferuje niezliczone możliwości do stworzenia niezapomnianych zdjęć. Nasz plan pleneru fotograficznego na Słowacji został stworzony z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego piękna tej lokalizacji, zapewniając uczestnikom wycieczki piesze po najlepszych miejscach do fotografowania oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą wydobyć z obrazów ich pełen potencjał. 

Piątek 

Spotykamy się w miejscowości Vratna, skąd udajemy się do schroniska Chata pod Chlebom. Wycieczka piesza lub wjazd kolejka gondolową na Snilovské Sedlo

Sobota

Wschód słońca na szczycie Chleba. W ciągu dnia wycieczka na Mały Krywań. Zachód słońca na Krywaniu 

Niedziela

Wschód słońca na Krywaniu oraz zejście do Vratnej

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Plener dla osób z lepszą kondycja fizyczną, będziemy poruszać się wysokogórskimi szlakami.

Również dla osób fotografujących telefonem!

 

Cena 400 zł za osobę - Grupa max 10 osób.

Cena NIE ZAWIERA: noclegu, wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

Nocleg należy samemu zarezerwować w Chacie pod Chlebom

Istnieje możliwość rozbicia własnego namiotu koło schroniska  

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Agnieszka Stefańska
Agnieszka Stefańska
2024-01-23
Gorąco polecić usługi fotograficzne Pana Wiktora. Miałam przyjemność korzystać z usług podczas sesji zdjęciowej i nagrania filmu z drona, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Otrzymałam pakiet pięknych zdjęć oraz film z ujęciami, na których mi zależało. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Polecam
Alicja Bartosik
Alicja Bartosik
2023-12-18
Polecam skorzystanie z usług Wiktora! Współpraca bezproblemowa, wszystko zgodne z ustaleniami w serdecznej atmosferze.
Kinga Stawiarska
Kinga Stawiarska
2023-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni i baaaaardzo wdzięczni za tak cudne zdjęcia zrobione przez p. Wiktora... zwykły "chlop"-Profesjonalista w pełnej mierze Podejście do klienta pierwsza klasa.. wszystko na luzie...pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, nawet podczas "łapania słońca" ;) Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z nim. Wraz z mężem stwierdziliśmy, że fotografie, które wychodzą z obiektywu p. Wiktora są tak banalnie proste (jak zostaliśmy uchwycenie podczas sesji to takie zdjęcia są- co bardzo nam się podoba :D) a do tego dają taki efekt końcowy "WOW", że "szczęka opada" :D a zarazem stają się arcydziełem, inaczej tego nie możemy nazwać ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. życzymy dalszych sukcesów I z czystym sumieniem POLECAMY P. WIKTORA !!!!! ???????❤️‍? PS. te 5 gwiazdek to jest ewidentnie za mało jak za tak dobrze wykonaną robotę !!!
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
2022-12-04
Polecam. Plener udany, oprócz fantastycznych miejscówek super atmosfera i sporo zwiedzania w wolnym czasie.
Basia Popławska
Basia Popławska
2022-11-30
Super wyjazd w piękne miejsce :) Sporo nowej wiedzy fotograficznej, polecam osobom, które chcą się rozwiązać i poznawać ludzi z tą samą zajawką!
Justyna Zajac
Justyna Zajac
2022-11-30
Serdecznie polecam warsztaty u Wiktora. Super atmosfera i bardzo dobra organizacja. Wiktor wszystko cierpliwie tłumaczy i każdy może liczyć na indywidualne wsparcie. Z warsztatów przywieziecie mnóstwo pięknych ujęć i cennych rad.
Blazej Janik
Blazej Janik
2022-11-30
Współpraca z Wiktorem to 100% profesjonalizmu, a plener ślubny był wspaniałą zabawą w dobrej atmosferze. Zdjęcia, które wykonał Wiktor przeszły najśmielsze oczekiwania. Są one pełne ciepłych barw i magicznych (ulotnych) uczuć, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Dziękuję!
Mateusz Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
2022-11-30
Jeżeli szukasz fotografa portretowego , to Wiktor Baron spełni Twoje oczekiwania. Profesjonalista przez duże P. Gorąco polecam!!

Raty Sklep Wiktor Baron