Indywidualne Warsztaty Fotograficzne Wiktor Baron Fotografia

Indywidualne Warsztaty Fotograficzne

 

Co zyskujesz korzystając z tej oferty?

  • możesz wybrać miejsce warsztatów
  • ustalasz dowolny termin
  • możliwość wypożyczenia sprzętu foto
  • gratis transport autem 4×4

 

700.00 2,400.00 

 

Twórz fotografie, o których zawsze marzyłeś! Poznaj największe sekrety fotografii krajobrazowej!

 

Dla kogo są dedykowane indywidualne warsztaty fotograficzne?

Indywidualne warsztaty fotografii krajobrazowej są idealnym miejscem na to, aby poszerzyć swoje umiejętności fotograficzne. Skierowane są dla każdej chętnej osoby, która chce świadomie pracować na kadrze. Nie ma znaczenia, jak długo fotografujesz i czy w ogóle zajmowałeś się wcześniej fotografią. Liczą się jedynie Twoje chęci i dobre nastawienie!

Jak wyglądają indywidulane warsztaty z fotografii krajobrazowej?

  • Podczas warsztatów będziemy wstawać bardzo wcześnie rano na wschody słońca oraz uczyć się jak profesjonalnie obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Idealnie sprawdzą się dla osób, które chcą mieć tylko dla siebie obsługę instruktorską. Dodatkowo będziesz mógł wybrać miejsce oraz czas, w którym odbędą się takie warsztaty fotograficzne. Będziemy zatem mogli zadecydować o wyborze odpowiedniego pleneru i miejsca, w którym będziesz czuć się komfortowo.
  • Można również zabrać ze sobą osoby towarzyszące, więc oferta idealnie sprawdzi się dla małej grupy przyjaciół.  Wymagana jest, chociaż w minimalnym stopniu, dobra kondycja, choć nie jest to oczywiście czynnik warunkujący.
  • Jeśli masz już dość pstrykania nieudanych i przypadkowych fotek – zapisz się na warsztaty, które okażą się przygodą na całe życie! Jeśli lubisz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w temacie fotografii, to kurs dedykowany właśnie dla Ciebie. 

 Czerp prawdziwą radość z fotografowania krajobrazów, otwórz się na piękno, które Cię otacza! 

 

MOŻESZ RÓWNIEŻ SKORZYSTAĆ Z OFERTY GRUPOWYCH WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH

 

Proponowane miejsca warsztatów:

Pieniny – Gorce – Beskid Wyspowy – Beskid Sądecki – Beskid Żywiecki – Beskid Niski – Bieszczady – Karkonosze

AlbaniaCzarnogóra – Słowacja – RumuniaToskaniaWenecja – Ukraina

Raty Sklep Wiktor Baron

Podstawy fotografii

Poznaj techniki i podstawy robienia zdjęć, dzięki którym będziesz tworzyć wymarzone kadry. Zastanawiasz się nad tym, jak robić lepsze zdjęcia? W dzisiejszych czasach każdy może robić zdjęcia, dzięki aparatom dostępnym w naszych telefonach. Okazuje się jednak, że większość zrobionych zdjęć nie do końca spełnia oczekiwanie przez nas walory artystyczne. Dlatego warto zagłębić się nieco w tajniki fotografii i poznać jej podstawy. Warto  także pamiętać, że fotografii nie można się uczyć wyłącznie na zasadzie prób i błędów - w ten sposób możemy zrobić tysiące słabych zdjęć i nie dojść do niczego. W tej przestrzeni warto skorzystać z pomocy profesjonalnego fotografa, który w szybki i przystępny sposób pomoże Ci zdobyć wiedzę z zakresu fotografii.

Fotografia krajobrazowa

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jak fotografować krajobrazy – znalazłeś się we właściwym miejscu. Do fotografowania w plenerze trzeba się odpowiednio przygotować. Podpowiem Ci, gdzie najlepiej fotografować krajobrazy i jak wykorzystać światło w fotografii. Pokażę Ci również, w jaki sposób możesz wzbudzać zachwyt fotografią u swoich odbiorców. Dzięki moim wskazówkom będziesz mógł wyzwolić swoją kreatywność i tworzyć zdjęcia, o jakich zawsze marzyłeś!

Fotografia z drona

Jak powszechnie wiadomo, drony najczęściej są używane w celach  fotograficznych. Rynek dronów nieustannie się rozwija i oferuje szeroką gamę dostępnych modeli dla każdego fotografa, niezależnie od jego potrzeb, poziomu zaawansowania czy grubości portfela. Pokażę Ci, jak samodzielnie wykonywać poprawne zdjęcia lotnicze z drona, a także nauczę Cię przygotowywać je do druku oraz na potrzeby wykorzystania w publikacjach internetowych. Dron to przyszłość – za jego pomocą możemy dotrzeć do miejsc czy przestrzeni, gdzie normalnie mielibyśmy trudność. Dzięki jego niesamowitym możliwościom możemy naprawdę wiele!

Fotografia architektury

Zalety fotografii architektonicznej są bez wątpienia ogromne. Pozwala ona nam uzyskać wizualne zrozumienie budynków, których być może nigdy nie będą mieli okazji odwiedzić za życia. Dobra fotografia architektury łatwa nie jest, dlatego warto poświęcić kilka chwil na poznanie podstawowych zasad, które mogą zapewnić sukces. Dowiedz się, dlaczego fotografowie architektury muszą brać pod uwagę porę dnia, pogodę i punkty obserwacyjne, aby tworzyć wspaniałe zdjęcia katedr, domów, wieżowców oraz innych budowli. Zapraszam!

Fotografia portretowa i lampy błyskowe

Fotografia portretowa obecnie uznawana jest za jedną z najpopularniejszych dziedzin sztuki fotograficznej. Na tego typu zdjęcia istnieje ogromne zapotrzebowanie w świecie mediów i w modelingu, dlatego doświadczeni specjaliści od fotografii portretowej są na wagę złota. Jednym z najważniejszych narzędzi, który pomoże nam wykonać profesjonalną fotografię portretową jest m.in. lampa błyskowa. Co prawda, wiele osób traktuje lampę błyskową wyłącznie jako dodatkowe źródło światła, z którego korzysta się, gdy jest „za ciemno”. Tymczasem jest to przede wszystkim narzędzie fotografa pozwalające na kreację fotografowanej sceny.  Czym jest fotografia portretowa, jak wygląda współczesny portret? Co jest ważne w fotografii portretowej? 

Panoramy sferyczne

Za pomocą panoram sferycznych możemy zaprezentować różne miejsca. Od małych pomieszczeń po ogrody otaczające obiekty i rozległe tereny inwestycyjne. Jeśli chciałbyś zaprezentować klientowi Twój lokal lub pokazać w jak atrakcyjnym otoczeniu jest usytuowany z pomocą przychodzą Ci zdjęcia i panoramy wykonane z wysokości. W zależności od potrzeb, miejsca i bezpieczeństwa zdjęcia mogą zostać wykonane z wysokiego statywu lub zdalnie sterowanej platformy. Możemy wykonać "tradycyjne" zdjęcia, szerokie panoramy lub panoramy sferyczne (takie, w których można się rozglądać — wirtualne wycieczki, coś jak na poniższym przykładzie).

Lightroom i Photoshop

Jeśli zastanawiasz się, z jakich programów do obróbki zdjęć możesz skorzystać i chcesz zdobyć doświadczenie w retuszu zdjęć, to polecam dwa programy. Pierwszy z nich to Lightroom, który służy do obróbki zdjęć w formacie RAW. Możemy w nim mienić balans bieli, nasycenie kolorów etc. Mówiąc wprost – możemy wywołać w nim cyfrowy negatyw przygotowany do dalszej obróbki. Drugi, Photoshop to najbardziej wszechstronny program, z jakim kiedykolwiek się spotkałeś. Obok edycji zdjęć stworzysz w nim także interfejsy stron WWW i aplikacji oraz fantastyczne ilustracje. Zapraszam Cię na indywidualny kurs, podczas którego dowiesz się, jak pracować na tych programach oraz co oferuje Photoshop i Lightroom. Po przerobieniu materiału będziesz w pełni świadomy nabytych umiejętności, jak również poznasz dobre nawyki, które zaprocentują przyszłości.