Adobe Photoshop Lightroom za darmo - Wiktor Baron Fotografia

Adobe Photoshop Lightroom za darmo

 

Adobe-Photoshop Lightroom za Darmo

Czym jest Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom to jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych aplikacji w Adobe Creative Cloud. Jest również najlepszym programem do edycji zdjęć dla fotografów. Bardziej rozwiniętą wersją Lighrooma, jest Adobe Photoshop. Jest to doskonałe narzędzie, które możesz mieć również za darmo na swoim komputerze, jeśli chcesz edytować i komponować złożone projekty graficzne. W rezultacie oferuje duże możliwości edycji obrazu, które można wykorzystać do tworzenia spektakularnych fotografii.

Adobe zostało założone w 1988 roku przez Thomasa i Johna Knollów. Od tego czasu oprogramowanie stało się standardem branżowym nie tylko do edycji grafiki rastrowej, ale także ogólnie do szeroko pojętej sztuki cyfrowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Adobe Photoshop, odwiedź oficjalną stronę Adobe.

Jak zdobyć darmowy pakiet Adobe dla fotografów?

Przede wszystkim musimy założyć konto na Adobe. Następnie musimy utworzyć konto dostawcy na Adobe Stock, dzięki któremu będziemy mogli sprzedawać nasze zdjęcia. Właśnie w tym monecie dochodzimy do setna otrzymania Photoshopa za darmo, ponieważ wszystko jest powiązane z udostępnieniem naszych zdjęć na platformie sprzedażowej Adobe. Musicie mieć również własny wkład aby uzyskać gratyfikację. Dlatego warto wgrać jak najwięcej zdjęć, które trzeba odpowiednio opisać oraz otamować, gdyż ma to wpływ na widoczność waszych prac w Adobe Stock. Oczywiście za samo wykonanie powyższych kroków nikt wam nic nie da za darmo, bo żeby otrzymać roczną subskrypcje w wybranym pakiecie musi się sprzedać odpowiednia ilość zdjęć w danym roku kalendarzowym. Niżej dokładne wytyczne:

  • Dostawcy osiągnęli 150–4999 pobrań prac z kolekcji standardowej, mogą wybrać roczny, bezpłatny dostęp do jednego z następujących planów: plan fotograficzny Creative Cloud (20 GB) lub plan Pojedyncza aplikacja — InDesign, Illustrator, Premiere Pro albo After Effects.
  • Jeśli Twoje prace osiągnęły 5000 lub więcej pobrań, możesz otrzymać bezpłatny roczny dostęp do planu Wszystkie aplikacje Creative Cloud.

Jeśli spełnicie któryś z warunków w waszej konsoli sprzedawcy pojawi się specjalny niebieski baner z linkiem do kodu rabatowego oraz instrukcji

ADOBE WSTRZYMAŁO MOŻLIWOŚC OTRZYMANIA KODU
Kod rabatowy adobe photoshop

Na grafice widać informację o otrzymaniu kodu na Pakiet Adobe. Dodatkową korzyścią za otrzymanie darmowego Photoshopa są dochody ze sprzedaży zdjęć na Adobe Stock

Photoshop za darmo legalnie w raz z zarobkiem.

Jak widzicie otrzymanie zupełnie za darmo pakietu Adobe na rok jest dość proste jednak wymaga trochę cierpliwości. Należy pamiętać że dodatkowo otrzymacie wynagrodzenie za sprzedaż zdjęć, ale nie spodziewajmy się z tego kokosów. Być może temat sprzedaży zdjęć na stokach opiszę kiedy indziej. Ja to traktuję jako skarbonkę w której w skali roku potrafi się odłożyć większa suma pieniędzy do wykorzystania na sprzęt fotograficzny. Oczywiście najlepszych zdjęć tam nie udostępniam ponieważ sprzedaję je za znacznie większe pieniądze niż cena plików cyfrowych na tego typu portalach. Głównie mam kolekcję starych zdjęć z początków mojego fotografowania oraz takie, które uznam za mniej wartościowe. Zresztą każdy będzie miał na to swoja taktykę.

ZAŁÓŻ KONTO ADOBE 

Kurs Adobe Lightroom

Zachęcam również do zakupienia kursu Adobe Ligtroom. Kurs może odbyć na żywo lub online, może być też częścią indywidulanych warsztatów fotograficznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *