Obraz Bieszczady Wiktor Baron Fotografia

Obraz Bieszczady

 

Fotoobraz wydrukowany na najwyższej jakości płótnie, przedstawiający krajobraz Bieszczadów.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z BIESZCZADÓW

Można wybrać dowolne moje zdjęcie do druku.

140.00 310.00 

SKU: Brak danych Kategoria:

Przykładowe zdjęcie przedstawia wschód słońca na Połoninie Wetlińskiej, będącej jednym z najpiękniejszych punktów widokowych w Bieszczadach. Nie wszystkie zdjęcia znajdują się w sklepie, pełna kolekcja znajduje się na moim portfolio oraz w galerii zdjęć z Bieszczadów. Jeśli zechcesz żeby na obrazie znalazło się inne zdjęcie, to w uwagach do zamówienia wklej link do wybranej fotografii. Należy również pamiętać, że kolorystyka obrazu może nieznacznie różnić się od widoku na Państwa monitorze, ponieważ każdy monitor nieco inaczej wyświetla kolory – z reguły wynika to z ustawień kalibracji i jakości monitora.

Obraz Bieszczady na płótnie najwyższej jakości 

Moje obrazy drukuje w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym CANVAS o gramaturze 300g/m2 i wykończeniu satynowym. Płótno naciągam na drewniane sosnowe ramy (krosna) o grubości 2cm, a dodatkowo wbijam osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania w ramy ozdobne.

Pamiętaj że możesz wydrukować każde zdjęcie z mojej strony.  Wystarczy że zamówisz jakikolwiek wydruk i uwagach do zamówienia wkleisz adres kierujący do wybranego zdęcia. Dodatkowo kupując na tej stronie wydruki obrazów na płótnie wspierasz polskiego artystę i przedsiębiorcę umożliwiając rozwój jego pasji.

Raty Sklep Wiktor Baron

BIESZCZADY - GALERIA ZDJĘĆ

Bieszczady (522.12 i 522.13; węg. Besszádok, słow. i cz. Bukovské vrchy, rus. Бещады, ukr. Бещади) – grupa dwóch pasm górskich w łańcuchu Karpat. Pasma Bieszczadów znajdują się między Przełęczą Łupkowską (640 m n.p.m.) a Przełęczą Wyszkowską (933 m n.p.m.). Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj (1405 m n.p.m., na Ukrainie) zaś na terytorium Polski – Tarnica (1346 m n.p.m.).

Dzielą się na:

  • Bieszczady Zachodnie (na terenie Polski i Ukrainy),
  • Bieszczady Wschodnie (na terenie Ukrainy).

Bieszczady należą do Beskidów Wschodnich, które są częścią Zewnętrznych Karpat Wschodnich. Mimo iż szczytowe partie zajmują połoniny, Bieszczady zaliczane są do pasma Beskidów Lesistych, a nie Połonińskich. (źródło: Wikipedia)