Obraz Karkonosze - Wiktor Baron Fotografia

Obraz Karkonosze

Fotoobraz wydrukowany na najwyższej jakości płótnie, przedstawiający krajobraz Karkonoszy.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KARKONOSZY

Można wybrać dowolne moje zdjęcie do druku.

140.00 310.00 

SKU: 10-1-1-1-1 Kategoria:

 

Przykładowe zdjęcie przedstawia widok na Śnieżkę w Karkonoszach. Nie wszystkie zdjęcia znajdują się w sklepie, pełna kolekcja znajduje się na moim PORTFOLIO oraz w galerii zdjęć z KARKONOSZY. Jeśli zechcesz żeby na obrazie znalazło się inne zdjęcie, to w uwagach do zamówienia wklej link do wybranej fotografii. Należy również pamiętać, że kolorystyka obrazu może nieznacznie różnić się od widoku na Państwa monitorze, ponieważ każdy monitor nieco inaczej wyświetla kolory – z reguły wynika to z ustawień kalibracji i jakości monitora.

Obraz Karkonosze na płótnie najwyższej jakości 

Moje obrazy drukuje w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym CANVAS o gramaturze 300g/m2 i wykończeniu satynowym. Płótno naciągam na drewniane sosnowe ramy (krosna) o grubości 2cm, a dodatkowo wbijam osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania w ramy ozdobne.

Pamiętaj że możesz wydrukować każde zdjęcie z mojej strony.  Wystarczy że zamówisz jakikolwiek wydruk i uwagach do zamówienia wkleisz adres kierujący do wybranego zdęcia. Dodatkowo kupując na tej stronie wydruki obrazów na płótnie wspierasz polskiego artystę i przedsiębiorcę umożliwiając rozwój jego pasji.

Raty Sklep Wiktor Baron

GALERIA ZDJĘĆ – KARKONOSZE