Warsztaty Fotograficzne Transylwania 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Transylwania 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

5,000.00 

1 w magazynie

 

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Transylwania 

Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, fotografując przy tym piękny i urozmaicony krajobraz Transylwanii, zapraszam na tygodniową wyprawę do Rumunii. Zwiedzimy urocze miasta Siedmiogrodu oraz kościoły warowne wpisane na listę UNESCO. Będziemy fotografować przepiękne góry w okolicach Braszowa, i przejedziemy słynna Trasą Transfogaraską. Poza poszukiwaniem przepięknych kadrów, służę oczywiście pomocą w kwestiach technicznych fotografii krajobrazu. Będziesz również mieć możliwość szlifować swoje umiejętności w obróbce zdjęć w pakiecie Adobe. Poniżej orientacyjny plan wyjazdu, który oczywiście będziemy dostosowywać do panujących warunków atmosferycznych.

1 DZIEŃ - DOJAZD DO TRANSYLWANII I NOCLEG W KLUŻNAPOCE

2 DZIEŃ - SIGHISOARA

3 DZIEŃ - KOŚCIOŁY WAROWNE TRANSYLWANII 

4 DZIEŃ - BRASZÓW 

5 DZIEŃ - PIATRA CRAIULUI

6 DZIEŃ - TRASA TRANSFORGARASKA

7 DZIEŃ - ZAMEK W HUNEDOARZE 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 5000zł. za osobę - grupa max 6 osób.

Możliwość transportu z Polski w raz prowadzącymi - GRATIS

 

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia,  biletów wstępu,  biletu lotniczego

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

Witor Baron


Zamiast miejskiego zgiełku wybrał życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracował i mieszkał w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszka w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest laureatem licznych konkursów fotograficznych. Organizuje plenery fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii krajobrazu. Jego prace można oglądać na wielu portalach internetowych, w tradycyjnie drukowanych wydawnictwach oraz na autorskiej stronie www.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem."

NIEBAWEM WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW!