Warsztaty Fotograficzne – Gorce i Beskid Wyspowy

Warsztaty Fotograficzne w Gorcach i Beskidzie Wyspowym

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tradycyjnie spotkamy się w Gorcach i Beskidzie Wyspowym. Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach.
W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener w sercu Gorców i Beskidu Wyspowego. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mam odwiedzenie Mogielicy, skąd wybierzemy się na wschód słońca na Gorca oraz Jaworzynkę. W międzyczasie będę wprowadzał Was w tajniki fotografii.

 
30 Kwiecień ( piątek )

Zakwaterowanie w Chatce Lubomierz oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo dla chętnych którzy przyjadą wcześniej możliwość wybrania się na zachód słońca w Beskidzie Wyspowym (miejsce do ustalenia)

 
1 Maj ( sobota )

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na polanę Gorc Troszczacki, aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Mogilicę, żeby fotografować zachód słońca.

 
2 Maj  (niedziela)

O świcie ruszymy na szczyt Gorca na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Popołudniem wybierzemy się na polany w okolicy Bacówki na Maciejowej, aby fotografować zachód słońca.

 
3 Maj (poniedziałek)

Rano wybierzemy się na kaskady kamienicy aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

RELACJA Z WARSZTATÓW FOTGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 700zł za osobę - grupa max 3 osoby.

Do końca Lutego PROMOCYJNA CENA 400zł

Cena NIE ZAWIERA: noclegów, wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Chatka Lubomierz 

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 350zł

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphtography.eu

 

 
 
  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0

0.00 zł

Chcesz być na bieżąco?OTRZYMUJ POWIADOMIENIA NA MAILA

Zapisując się na listę mailingową zyskujesz szybszy dostęp do nowych treści oraz promocyjnych ofert .