Warsztaty Fotograficzne - Gorce i Beskid Wyspowy - Wiktor Baron Fotografia

Warsztaty Fotograficzne – Gorce i Beskid Wyspowy

Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Gorcach i Beskidzie Wyspowym

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tradycyjnie spotkamy się w Gorcach i Beskidzie Wyspowym. Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach.
W związku z powyższym, postanowiłem zorganizować Wam plener w sercu Gorców i Beskidu Wyspowego. Nie ma nic wspanialszego od poznania ludzi o podobnej pasji. W planie mam odwiedzenie Mogielicy, skąd wybierzemy się na wschód słońca na Gorca oraz Jaworzynkę. W międzyczasie będę wprowadzał Was w tajniki fotografii.

 
14 Maj ( czwartek )

Zakwaterowanie w Chatce Lubomierz oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo dla chętnych którzy przyjadą wcześniej możliwość wybrania się na zachód słońca w Beskidzie Wyspowym (miejsce do ustalenia)

 
15 Maj ( piątek )

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na polanę Gorc Troszczacki, aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Mogilicę, żeby fotografować zachód słońca.

 
16 Maj  (sobota)

O świcie ruszymy na szczyt Gorca na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Popołudniem wybierzemy się na polany w okolicy Bacówki na Maciejowej, aby fotografować zachód słońca.

 
17 Maj (niedziela)

Rano wybierzemy się na kaskady kamienicy aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 600zł za osobę - grupa max 3 osoby

Cena NIE ZAWIERA: noclegów (70zł. os. za dobę), wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Chatka Lubomierz 

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 300zł

Wszelkie pytania proszę kierować na maila [email protected]

 

 
 
  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *