Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Bieszczadach - Wiktor Baron Fotografia

Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Bieszczadach

Warsztaty Fotografii Krajobrazowej w Bieszczadach 2

jesień w Bieszczadach

Po rocznej przerwie wracamy z warsztatami fotografii krajobrazowej w przepięknych jesiennych Bieszczadach. Jak zawsze zapraszam wszystkich miłośników fotografii, nawet tych którzy dopiero zaczynają zaprzyjaźniać z tą przepiękną pasją jaką jest fotografia.  Klasycznie jak to na prowadzonych prze ze mnie  warsztatach fotograficznych będziemy dużo chodzić, mało spać,  ale za to świetnie się bawić.  Serdecznie Zapraszam !!!

11 Październik (czwartek)

Zakwaterowanie w pensjonacie oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą.

12 Październik (piątek)

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą.  Wychodzimy na wschód słońca na Połoninę Wetlińską do kultowej Chatki Puchatka. Po powrocie do pensjonatu będziemy rozmawiać o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na Tarnicę do uwiecznienia na zdjęciach zachodu słońca.

13 Październik (sobota)

O świcie wyruszymy  na Przełęcz Wyżną, by po powrocie wrócić do zajęć z obróbki zdjęć.  Na zachód słońca wybierzemy się na Połoninę Caryńską.

14 Październik (niedziela)

Dla chętnych wyjście na wschód słońca (miejsce do ustalenia), oraz zakończenie warsztatów.

Ważne

Niezbędny jest własny samochód w celu skrócenia dojścia do celów pleneru (dla osób nie posiadających własnego środka transportu, możliwa szansa na dołączenia się do innego uczestnika).

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena: 300 zł za osobę

 

Cena ZAWIERA  udział w warsztatach fotograficznych.

Cena NIE ZAWIERA: noclegu, wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 300 zł.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na maila [email protected]

 

REZERWACJA

REGULAMIN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *