Warsztaty Fotograficzne – Słowacki Spisz

Warsztaty Fotograficzne Spisz
Warsztaty Fotograficzne Spisz

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów fotografii krajobrazu  Tym razem wybierzemy się w nowe miejsce, a mianowicie  w przepiękny rejon Spisza oraz Tatr.  Odwiedzimy  tam najciekawsze miejsca do fotografowania na Słowackim Spiszu. Tradycyjnie, w warsztatach może wziąć udział każdy, kto lubi fotografować. Oprócz uwieczniania przepięknych miejsc, będziemy szlifować obsługę programów do obróbki zdjęć,  takich jak Lightroom i Photoshop.  Dowiemy się jak odpowiednio naświetlić zdjęcie, aby potem nabrało ono odpowiedniego wyglądu w postprodukcji.  Będziemy mówić jak przygotować się do wyjazdu fotograficznego, jaki sprzęt dobrać i jak wybrać odpowiednie miejsce na fotografowanie.  Omówimy zastosowanie filtrów fotograficznych w fotografii krajobrazu, a przede wszystkim będziemy się dobrze bawić !

kurs filmowania

15 Październik (czwartek)

Zakwaterowanie w "Chatce na Spiszu"  oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo będziemy mogli wybrać się na zachód słońca do Osturni na Słowacji.

 

16 Październik (piątek)

Dzień rozpoczynamy od wyjazdu wcześnie rano na wschód słońca w okolice Spiskiego Zamku. Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa wyruszamy w poszukiwaniu przepięknych kadrów na okoliczne pola i wzniesienia Kieżmarka i Popradu.   

 

17 Październik (sobota)

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wyjazdu w okolice Czerwonego Klasztora z przepięknym  widokiem na Trzy Korony. Po powrocie do chatki  będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na zachód słońca do Zdziaru. 

 
18 Październik (niedziela)

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się w okolice Relowa, aby fotografować przepiękną panoramę Tart o wschodzie słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 700 zł za osobę - Grupa max 3 osób.

Transport na miejscu GRATIS w postaci wypożyczonego auta 4x4.

Cena NIE ZAWIERA: noclegów (100zł. os. za dobę) oraz  wyżywienia.

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Chatka na Spiszu. 

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 350zł.

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphotography.eu

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO
 
 

« 1 z 6 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Chcesz być na bieżąco?OTRZYMUJ POWIADOMIENIA NA MAILA

Zapisując się na listę mailingową zyskujesz szybszy dostęp do nowych treści oraz promocyjnych ofert .