Warsztaty Fotograficzne – Tatry i Spisz 2020

Warsztaty Fotograficzne Tatry i Spisz
Warsztaty Fotograficzne Tatry i Spisz

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów fotografii krajobrazu  Tym razem wybierzemy się w nowe miejsce, a mianowicie  w przepiękny rejon Spisza oraz Tatr.  Odwiedzimy  tam najciekawsze miejsca do fotografowania: Morskie Oko, Łapszankę, Przełom Białki oraz zamek w Niedzicy. Tradycyjnie, w warsztatach może wziąć udział każdy, kto lubi fotografować. Oprócz uwieczniania przepięknych miejsc, będziemy szlifować obsługę programów do obróbki zdjęć,  takich jak Lightroom i Photoshop.  Dowiemy się jak odpowiednio naświetlić zdjęcie, aby potem nabrało ono odpowiedniego wyglądu w postprodukcji.  Będziemy mówić jak przygotować się do wyjazdu fotograficznego, jaki sprzęt dobrać i jak wybrać odpowiednie miejsce na fotografowanie.  Omówimy zastosowanie filtrów fotograficznych w fotografii krajobrazu, a przede wszystkim będziemy się dobrze bawić !

 

3 Czerwiec  (czwartek)

Zakwaterowanie w "Chatce na Spiszu"  oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo będziemy mogli wybrać się na zachód słońca do Osturni na Słowacji.

4 Czerwiec (piątek)

Dzień rozpoczynamy od wyjścia wcześnie rano na wschód słońca  na Przełom Białki.  Po powrocie będzie chwila na regenerację sił, ponieważ koło południa wyruszamy na Łysą Polanę skąd udamy się do Morskiego Oka aby fotografować tam o złotej godzinie.

 

5 Czerwiec (sobota)

Zaczynamy jak zwykle od wczesnej pobudki i wyjazdu na kultową dla wielu fotografów Łapszankę, z której  rozpościera się przepiękny widok na Tatry.  Po powrocie do chatki  będzie czas na odpoczynek, a następnie wracamy do rozmów o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się na zwiedzanie zamku w Niedzicy i Czorsztynie  oraz fotografowanie zachodu słońca z nad Jeziora Czorsztyńskiego.

 

6 Czerwiec (niedziela)

Tego dnia dla chętnych będzie możliwość wybrania się w okolice Dursztyna, aby fotografować wchód słońca. Następnie będzie podsumowanie warsztatów oraz możliwość pracy z własnymi zdjęciami w programie graficznym.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 600 zł za osobę - Grupa max 8 osób.

Do końca lutego PROMOCYJNA CENA 300zł. (lub do wykorzystania miejsc promocyjnych) 

Cena NIE ZAWIERA: noclegów, wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Miejscem zajęć i wyjazdów na plenery będzie:  Chatka na Spiszu

 

Rezerwacja możliwa po wpłaceniu zadatku w wysokości 50% ceny.

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphotography.eu

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0

0.00 zł

Chcesz być na bieżąco?OTRZYMUJ POWIADOMIENIA NA MAILA

Zapisując się na listę mailingową zyskujesz szybszy dostęp do nowych treści oraz promocyjnych ofert .