Warsztaty Fotograficzne Gorce 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Gorce 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,500.00 

Brak w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Gorce

Serdecznie witam wszystkich miłośników fotografii krajobrazowej! Zapraszam Was serdecznie na moje kolejne, wyjątkowe warsztaty, które tym razem odbędą się w malowniczych Gorcach i Beskidzie Wyspowym. Chciałbym podkreślić, że są one dedykowane małej, kameralnej grupie, co gwarantuje indywidualne podejście i maksymalne korzyści z nauki. Dzięki temu będziecie mogli jeszcze głębiej zanurzyć się w świat fotografii i natury.

Naszą nowością jest komfortowy transport autem z napędem 4x4, który zawiezie nas do niezwykłych punktów widokowych. To idealna okazja dla pasjonatów fotografii, bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi fotografami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę. Wystarczy, że kochacie przyrodę i lubicie wędrówki po górskich szlakach.

Podczas warsztatów odwiedzimy urocze miejsca, takie jak Mogielica, skąd rozpoczniemy naszą podróż na wschód słońca na Gorce i Jaworzynkę. W trakcie tego fotograficznego pleneru podzielę się z Wami tajnikami fotografii krajobrazowej. Nie tylko nauczycie się robić piękne zdjęcia, ale także poznacie innych entuzjastów tej pięknej sztuki. To będzie niezapomniana podróż przez świat fotografii i przyrody, do której serdecznie Was zapraszam!

 

Czwartek - 9 Maj

Zakwaterowanie w Chatce Lubomierz oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo dla chętnych którzy przyjadą wcześniej możliwość wybrania się na zachód słońca w Beskidzie Wyspowym (miejsce do ustalenia)

 

Piątek - 10 Maj

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wieżę widokową na Jaworzu (Beskid Wyspowy), aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się do słynnych Łąckich sadów, żeby fotografować zachód słońca.

 

Sobota - 11 Maj

O świcie ruszymy na szczyt Gorca na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Popołudniem wybierzemy się na polany w okolicy Bacówki na Maciejowej, aby fotografować zachód słońca.

 

Niedziela - 12 Maj

Rano wybierzemy się na kaskady kamienicy aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Mała kameralna grupa

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 1500 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1400zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Agnieszka Stefańska
Agnieszka Stefańska
2024-01-23
Gorąco polecić usługi fotograficzne Pana Wiktora. Miałam przyjemność korzystać z usług podczas sesji zdjęciowej i nagrania filmu z drona, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Otrzymałam pakiet pięknych zdjęć oraz film z ujęciami, na których mi zależało. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Polecam
Alicja Bartosik
Alicja Bartosik
2023-12-18
Polecam skorzystanie z usług Wiktora! Współpraca bezproblemowa, wszystko zgodne z ustaleniami w serdecznej atmosferze.
Kinga Stawiarska
Kinga Stawiarska
2023-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni i baaaaardzo wdzięczni za tak cudne zdjęcia zrobione przez p. Wiktora... zwykły "chlop"-Profesjonalista w pełnej mierze Podejście do klienta pierwsza klasa.. wszystko na luzie...pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, nawet podczas "łapania słońca" ;) Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z nim. Wraz z mężem stwierdziliśmy, że fotografie, które wychodzą z obiektywu p. Wiktora są tak banalnie proste (jak zostaliśmy uchwycenie podczas sesji to takie zdjęcia są- co bardzo nam się podoba :D) a do tego dają taki efekt końcowy "WOW", że "szczęka opada" :D a zarazem stają się arcydziełem, inaczej tego nie możemy nazwać ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. życzymy dalszych sukcesów I z czystym sumieniem POLECAMY P. WIKTORA !!!!! ???????❤️‍?PS. te 5 gwiazdek to jest ewidentnie za mało jak za tak dobrze wykonaną robotę !!!
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
2022-12-04
Polecam. Plener udany, oprócz fantastycznych miejscówek super atmosfera i sporo zwiedzania w wolnym czasie.
Basia Popławska
Basia Popławska
2022-11-30
Super wyjazd w piękne miejsce :) Sporo nowej wiedzy fotograficznej, polecam osobom, które chcą się rozwiązać i poznawać ludzi z tą samą zajawką!
Justyna Zajac
Justyna Zajac
2022-11-30
Serdecznie polecam warsztaty u Wiktora. Super atmosfera i bardzo dobra organizacja. Wiktor wszystko cierpliwie tłumaczy i każdy może liczyć na indywidualne wsparcie. Z warsztatów przywieziecie mnóstwo pięknych ujęć i cennych rad.
Blazej Janik
Blazej Janik
2022-11-30
Współpraca z Wiktorem to 100% profesjonalizmu, a plener ślubny był wspaniałą zabawą w dobrej atmosferze. Zdjęcia, które wykonał Wiktor przeszły najśmielsze oczekiwania. Są one pełne ciepłych barw i magicznych (ulotnych) uczuć, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Dziękuję!
Mateusz Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
2022-11-30
Jeżeli szukasz fotografa portretowego , to Wiktor Baron spełni Twoje oczekiwania. Profesjonalista przez duże P. Gorąco polecam!!

Raty Sklep Wiktor Baron