Warsztaty Fotograficzne Gorce 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Gorce 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,400.00 

3 w magazynie

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Gorce

Serdecznie witam wszystkich miłośników fotografii krajobrazowej! Zapraszam Was serdecznie na moje kolejne, wyjątkowe warsztaty, które tym razem odbędą się w malowniczych Gorcach i Beskidzie Wyspowym. Chciałbym podkreślić, że są one dedykowane małej, kameralnej grupie, co gwarantuje indywidualne podejście i maksymalne korzyści z nauki. Dzięki temu będziecie mogli jeszcze głębiej zanurzyć się w świat fotografii i natury.

Naszą nowością jest komfortowy transport autem z napędem 4x4, który zawiezie nas do niezwykłych punktów widokowych. To idealna okazja dla pasjonatów fotografii, bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi fotografami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę. Wystarczy, że kochacie przyrodę i lubicie wędrówki po górskich szlakach.

Podczas warsztatów odwiedzimy urocze miejsca, takie jak Mogielica, skąd rozpoczniemy naszą podróż na wschód słońca na Gorce i Jaworzynkę. W trakcie tego fotograficznego pleneru podzielę się z Wami tajnikami fotografii krajobrazowej. Nie tylko nauczycie się robić piękne zdjęcia, ale także poznacie innych entuzjastów tej pięknej sztuki. To będzie niezapomniana podróż przez świat fotografii i przyrody, do której serdecznie Was zapraszam!

 

Piątek - 9 Maj

Zakwaterowanie w Chatce Lubomierz oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo dla chętnych którzy przyjadą wcześniej możliwość wybrania się na zachód słońca w Beskidzie Wyspowym (miejsce do ustalenia)

 

Czwartek - 10 Maj

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wieżę widokową na Jaworzu (Beskid Wyspowy), aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się do słynnych Łąckich sadów, żeby fotografować zachód słońca.

 

Sobota - 11 Maj

O świcie ruszymy na szczyt Gorca na wschód słońca, po czym wrócimy do pensjonatu. Popołudniem wybierzemy się na polany w okolicy Bacówki na Maciejowej, aby fotografować zachód słońca.

 

Niedziela - 12 Maj

Rano wybierzemy się na kaskady kamienicy aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

 

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Mała kameralna grupa

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

 

Cena 1500 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1400zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 

  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Marta Andrzejewska
Marta Andrzejewska
2022-09-18
Świetny kontakt. Zdecydowaliśmy się na zdjęcia ślubne w Pieninach i okolicach. Wszystko na samym początku dokladnie wyjaśnione i dogadane. Otrzymaliśmy rzetelną umowę. Szybka realizacja i otrzymanie zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam Wiktora z czystym sumieniem.
Rafał Wojtaszek
Rafał Wojtaszek
2022-08-08
Warsztaty u Wiktora pozwoliły uzyskać wiele cennych wskazówek na temat łapania kadru i obróbki zdjęć. Super krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca jak również w ciągu dnia. Super atmosfera podczas warsztatów i mimo, że były indywidualne udało się poznać wiele ciekawych osób. Kolejne warsztaty będą już pewnie grupowe, by było jeszcze fajniej :D
Bożena Majchrzak
Bożena Majchrzak
2022-07-27
Podczas warsztatów uzyskałam cenne wskazówki na temat komponowania kadru oraz przy obróbce zdjęć. Zachwycające krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca. Atmosfera podczas warsztatów luźna i swobodna. Ponadto Wiktor służy doradztwem na temat wyboru sprzętu.
Michał Bąk
Michał Bąk
2022-06-23
Polecam!
Józef Żukowski
Józef Żukowski
2022-06-21
Bardzo piękna przygoda, zabawa, atmosfera na warsztatach ... Polecam i sam jeszczę będę chciał uczestniczyć... Dużo się dowiedziałem, nauczyłem , popróbowałem. DZIĘKUJĘ Wiktorze...
Dariusz Posak
Dariusz Posak
2022-06-20
Szczerze polecam warsztaty u Wiktora własnie wróciłem z czwartej edycji i mam nadzieję nie ostatniej.
Patrycja Bąk
Patrycja Bąk
2022-06-12
Profesjonalne szkolenie fotograficzne, polecam :)
kato X
kato X
2022-01-15
Bardzo przyjazna i wesoła atmosfera. Dużo wymiany doświadczeń nie tylko z prowadzącym, ale i z uczestnikami. Wspaniałe miejscówki do fotografowania.
Izabela Sitek
Izabela Sitek
2022-01-03
Moje indywidualne fotowarsztaty z Wiktorem były wspaniałym doświadczeniem. Wyszły pierwsza klasa, zgodnie z moimi oczekiwaniami: plecak, góry i do tego jeszcze aparat. Ponadto Wiktor postarał się o bardzo dobrą pogodę ?, więc wróciłam z dużą ilością udanych kadrów z cennymi praktycznymi informacjami. Profesjonalizm połączony z bardzo dużą ilością wiedzy fotograficznej i miejscowej. Znakomity timing?. Szczerze polecam ! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ?
Rafal Paradowski
Rafal Paradowski
2021-11-16
Bylem u Wiktora na warsztatach grupowych i indywidualnych. Szczerze polecam!!! Bardzo mila atmosfera, luzna atmosfera, jak rowniez bardzo profesjonalne podejscie do tematow warsztatowych. Swietna logistyka, zero komplikacji. Latwo, milo, przyjamnie i ze swietnymi efektami. Nieocenina wiedza terenowa i gorska. Prawdziwy projesjonalista. Zachecam i sam na pewno nie raz jeszcze zagoszcze na jego warsztatach.

Raty Sklep Wiktor Baron