Warsztaty Fotograficzne Liptov 2014 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Liptov 2014

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,600.00 

Brak w magazynie

UWAGA!!! DOKŁADNY TERMIN BĘDZIE WIDOCZNY W LISTOPADZIE 2023. PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Liptov - Słowacja

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tym razem spotkamy się w przepięknym regionie Liptova na Słowacji. Obszar położony między Tatrami Wysokimi, Tatrami Niskimi oraz Górami Choczańskimi dostarczy nam wiele przepięknych widoków, które będzie można uwiecznić na fotografiach. Dodatkowo w okolicach Liptowskiego Mikulasza znajdziemy wiele przepięknych zabytków, takich jak wpisana do UNESCO wieś Vlkolínec, zwana "żywym skansenem".  Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. 

Liptov - Warsztaty Fotograficzne

Widok na łąki i pola w okolicach Liptovskiego Mikulasza

Czwartek - 4 maja

Zakwaterowanie w wynajętym domu oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo wybierzemy się na zachód słońca w okolicach jeziora Liptovska Mara

 

Piątek - 5 maja

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wzgórza w okolicach Liptovskiego Mikulasza, aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się w Góry Choczańskie , żeby fotografować zachód słońca.

Liptov - Warsztaty Fotograficzne - Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Sobota - 6 maja

O świcie ruszymy nad Liptovską Marę, po czym wrócimy do pensjonatu. W ciągu dnia będziemy zwiedzać Vlkolínec, Muzeum wsi Liptovskiej. Pojedziemy również na Lúčanský vodopád. aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Dzień zakończymy wycieczką do Kawczyńskiej Doliny aby zobaczyć unikatowy młyn. 

Niedziela - 2 Maja

Dla chętnych wyjazd na wschód słońca . Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

Liptov - Warsztaty Fotograficzne - Vlkolínec

Vlkolínec

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Warsztaty dla każdego, w prawie każde miejsce dojeżdżamy autem.

Również dla osób fotografujących dronem!

Istnieje możliwość wycieczki w Tatry Niskie i wjazd kolejką na Chopok.

Dla chętnych wschód lub zachód słońca na Wielkim Choczu

Cena 1600 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1300zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 
  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Marta Andrzejewska
Marta Andrzejewska
2022-09-18
Świetny kontakt. Zdecydowaliśmy się na zdjęcia ślubne w Pieninach i okolicach. Wszystko na samym początku dokladnie wyjaśnione i dogadane. Otrzymaliśmy rzetelną umowę. Szybka realizacja i otrzymanie zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam Wiktora z czystym sumieniem.
Rafał Wojtaszek
Rafał Wojtaszek
2022-08-08
Warsztaty u Wiktora pozwoliły uzyskać wiele cennych wskazówek na temat łapania kadru i obróbki zdjęć. Super krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca jak również w ciągu dnia. Super atmosfera podczas warsztatów i mimo, że były indywidualne udało się poznać wiele ciekawych osób. Kolejne warsztaty będą już pewnie grupowe, by było jeszcze fajniej :D
Bożena Majchrzak
Bożena Majchrzak
2022-07-27
Podczas warsztatów uzyskałam cenne wskazówki na temat komponowania kadru oraz przy obróbce zdjęć. Zachwycające krajobrazy na fotografowanie wschodów i zachodów słońca. Atmosfera podczas warsztatów luźna i swobodna. Ponadto Wiktor służy doradztwem na temat wyboru sprzętu.
Michał Bąk
Michał Bąk
2022-06-23
Polecam!
Józef Żukowski
Józef Żukowski
2022-06-21
Bardzo piękna przygoda, zabawa, atmosfera na warsztatach ... Polecam i sam jeszczę będę chciał uczestniczyć... Dużo się dowiedziałem, nauczyłem , popróbowałem. DZIĘKUJĘ Wiktorze...
Dariusz Posak
Dariusz Posak
2022-06-20
Szczerze polecam warsztaty u Wiktora własnie wróciłem z czwartej edycji i mam nadzieję nie ostatniej.
Patrycja Bąk
Patrycja Bąk
2022-06-12
Profesjonalne szkolenie fotograficzne, polecam :)
kato X
kato X
2022-01-15
Bardzo przyjazna i wesoła atmosfera. Dużo wymiany doświadczeń nie tylko z prowadzącym, ale i z uczestnikami. Wspaniałe miejscówki do fotografowania.
Izabela Sitek
Izabela Sitek
2022-01-03
Moje indywidualne fotowarsztaty z Wiktorem były wspaniałym doświadczeniem. Wyszły pierwsza klasa, zgodnie z moimi oczekiwaniami: plecak, góry i do tego jeszcze aparat. Ponadto Wiktor postarał się o bardzo dobrą pogodę ?, więc wróciłam z dużą ilością udanych kadrów z cennymi praktycznymi informacjami. Profesjonalizm połączony z bardzo dużą ilością wiedzy fotograficznej i miejscowej. Znakomity timing?. Szczerze polecam ! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach ?
Rafal Paradowski
Rafal Paradowski
2021-11-16
Bylem u Wiktora na warsztatach grupowych i indywidualnych. Szczerze polecam!!! Bardzo mila atmosfera, luzna atmosfera, jak rowniez bardzo profesjonalne podejscie do tematow warsztatowych. Swietna logistyka, zero komplikacji. Latwo, milo, przyjamnie i ze swietnymi efektami. Nieocenina wiedza terenowa i gorska. Prawdziwy projesjonalista. Zachecam i sam na pewno nie raz jeszcze zagoszcze na jego warsztatach.

Raty Sklep Wiktor Baron