Warsztaty Fotograficzne Liptov 2014 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Liptov 2014

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

1,600.00 

Brak w magazynie

UWAGA!!! DOKŁADNY TERMIN BĘDZIE WIDOCZNY W LISTOPADZIE 2023. PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Liptov - Słowacja

Serdecznie zapraszam na moje kolejne warsztaty fotografii krajobrazowej, tym razem spotkamy się w przepięknym regionie Liptova na Słowacji. Obszar położony między Tatrami Wysokimi, Tatrami Niskimi oraz Górami Choczańskimi dostarczy nam wiele przepięknych widoków, które będzie można uwiecznić na fotografiach. Dodatkowo w okolicach Liptowskiego Mikulasza znajdziemy wiele przepięknych zabytków, takich jak wpisana do UNESCO wieś Vlkolínec, zwana "żywym skansenem".  Mogą wziąć w nich udział wszyscy pasjonaci fotografii. Nie ma znaczenia czy robicie zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcecie zaprzyjaźnić się z tą piękną, ale wymagającą pasją. 

Liptov - Warsztaty Fotograficzne

Widok na łąki i pola w okolicach Liptovskiego Mikulasza

Czwartek - 4 maja

Zakwaterowanie w wynajętym domu oraz wprowadzenie do warsztatów. W pierwszej kolejności mówić będziemy o tym jak przygotować się do wyjazdu, wybrać odpowiedni czas i miejsce oraz jaki sprzęt i akcesoria zabrać ze sobą. Dodatkowo wybierzemy się na zachód słońca w okolicach jeziora Liptovska Mara

 

Piątek - 5 maja

Zaczynamy bardzo wcześnie rano, a raczej późną nocą. Wybierzemy się na wzgórza w okolicach Liptovskiego Mikulasza, aby uwiecznić wschód słońca. Po powrocie do pensjonatu będziemy kontynuować rozmowy o fotografii. Omówimy sposób kadrowania, istotę uzyskania odpowiedniej ekspozycji oraz użycie odpowiednich filtrów. Wprowadzę Was również w świat cyfrowej ciemni: praca w Photoshopie (wywoływanie pliku RAW, praca na warstwach, itp.). Omówimy również „zarządzanie barwą”, czyli kilka słów o kalibrowaniu monitora. Następnie wybierzemy się w Góry Choczańskie , żeby fotografować zachód słońca.

Liptov - Warsztaty Fotograficzne - Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Sobota - 6 maja

O świcie ruszymy nad Liptovską Marę, po czym wrócimy do pensjonatu. W ciągu dnia będziemy zwiedzać Vlkolínec, Muzeum wsi Liptovskiej. Pojedziemy również na Lúčanský vodopád. aby poćwiczyć długie czasy naświetlania. Dzień zakończymy wycieczką do Kawczyńskiej Doliny aby zobaczyć unikatowy młyn. 

Niedziela - 2 Maja

Dla chętnych wyjazd na wschód słońca . Po powrocie zakończenie warsztatów fotografii krajobrazu.

Liptov - Warsztaty Fotograficzne - Vlkolínec

Vlkolínec

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH W GORCACH

 

Ważne 

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Warsztaty dla każdego, w prawie każde miejsce dojeżdżamy autem.

Również dla osób fotografujących dronem!

Istnieje możliwość wycieczki w Tatry Niskie i wjazd kolejką na Chopok.

Dla chętnych wschód lub zachód słońca na Wielkim Choczu

Cena 1600 zł za osobę - Grupa max 3 osób

Do końca grudnia SPECJALNA CENA 1300zł.

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, dojazdu na miejsce pleneru

 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem (nawet typu SUV). Jednak w takim przypadku wymagane jest posiadanie opon AT, osłon silnika, prześwitu min  25cm, reduktora lub dużej mocy silnika.

 
 
  • Epson 1
  • logo notopstryk
  • Bajeczne Obrazy LOGO

Agnieszka Stefańska
Agnieszka Stefańska
2024-01-23
Gorąco polecić usługi fotograficzne Pana Wiktora. Miałam przyjemność korzystać z usług podczas sesji zdjęciowej i nagrania filmu z drona, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Otrzymałam pakiet pięknych zdjęć oraz film z ujęciami, na których mi zależało. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Polecam
Alicja Bartosik
Alicja Bartosik
2023-12-18
Polecam skorzystanie z usług Wiktora! Współpraca bezproblemowa, wszystko zgodne z ustaleniami w serdecznej atmosferze.
Kinga Stawiarska
Kinga Stawiarska
2023-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni i baaaaardzo wdzięczni za tak cudne zdjęcia zrobione przez p. Wiktora... zwykły "chlop"-Profesjonalista w pełnej mierze Podejście do klienta pierwsza klasa.. wszystko na luzie...pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, nawet podczas "łapania słońca" ;) Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z nim. Wraz z mężem stwierdziliśmy, że fotografie, które wychodzą z obiektywu p. Wiktora są tak banalnie proste (jak zostaliśmy uchwycenie podczas sesji to takie zdjęcia są- co bardzo nam się podoba :D) a do tego dają taki efekt końcowy "WOW", że "szczęka opada" :D a zarazem stają się arcydziełem, inaczej tego nie możemy nazwać ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.. życzymy dalszych sukcesów I z czystym sumieniem POLECAMY P. WIKTORA !!!!! ???????❤️‍? PS. te 5 gwiazdek to jest ewidentnie za mało jak za tak dobrze wykonaną robotę !!!
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
2022-12-04
Polecam. Plener udany, oprócz fantastycznych miejscówek super atmosfera i sporo zwiedzania w wolnym czasie.
Basia Popławska
Basia Popławska
2022-11-30
Super wyjazd w piękne miejsce :) Sporo nowej wiedzy fotograficznej, polecam osobom, które chcą się rozwiązać i poznawać ludzi z tą samą zajawką!
Justyna Zajac
Justyna Zajac
2022-11-30
Serdecznie polecam warsztaty u Wiktora. Super atmosfera i bardzo dobra organizacja. Wiktor wszystko cierpliwie tłumaczy i każdy może liczyć na indywidualne wsparcie. Z warsztatów przywieziecie mnóstwo pięknych ujęć i cennych rad.
Blazej Janik
Blazej Janik
2022-11-30
Współpraca z Wiktorem to 100% profesjonalizmu, a plener ślubny był wspaniałą zabawą w dobrej atmosferze. Zdjęcia, które wykonał Wiktor przeszły najśmielsze oczekiwania. Są one pełne ciepłych barw i magicznych (ulotnych) uczuć, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Dziękuję!
Mateusz Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
2022-11-30
Jeżeli szukasz fotografa portretowego , to Wiktor Baron spełni Twoje oczekiwania. Profesjonalista przez duże P. Gorąco polecam!!

Raty Sklep Wiktor Baron