Warsztaty Fotograficzne Czarnogóra 2024 Wiktor Baron Fotografia

Sklep

Warsztaty Fotograficzne Czarnogóra 2024

Rezerwacja udziału w warsztatach fotograficznych. Jeśli chcesz wpłacić tylko zadatek (50% ceny), to w polu „KOD KUPONU” wpisz ZADATEK (reszta należności płatna 40 dni przed rozpoczęciem pleneru).

 

Cena nie zawiera:

wyżywienia

dojazdu

biletów wstępu, itp.

5,000.00 

Brak w magazynie

 

Raty Sklep Wiktor Baron

Warsztaty Fotograficzne Czarnogóra

Warsztaty fotograficzne w Czarnogórze organizuję właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, fotografując przy tym piękny i urozmaicony krajobraz tzw. "perły Bałkanów", zapraszam na tygodniową wyprawę bezdrożami jednego z najpiękniejszych krajów nad Adriatykiem. Zwiedzimy Zatokę Kotorską z uroczymi nadmorskimi miasteczkami takimi jak Kotor i Perast. Odwiedzimy również Jezioro Szkoderskie, Góry Durmitor, Kanion Tary oraz wiele innych ciekawych miejsc, o których dowiesz się w dalszej części. Nocować będziemy w wynajętych pokojach lub apartamentach, a przemieszczanie się miedzy poszczególnymi punktami ułatwią nam samochody osobowe, dzięki którym bez problemu dotrzemy do wielu interesujących miejsc, a nie byłoby to możliwe podróżując busem. Dla zainteresowanych i żądnych większej przygody przygotowałem możliwość zorganizowania noclegu pod namiotami. Wszystko jest do omówienia i liczę na Twoje sugestie i ewentualne pomysły. Poza poszukiwaniem przepięknych kadrów, służę oczywiście pomocą w kwestiach technicznych fotografii krajobrazu. Będziesz również mieć możliwość szlifować swoje umiejętności w obróbce zdjęć w pakiecie Adobe. Poniżej orientacyjny plan wyjazdu, który oczywiście będziemy dostosowywać do panujących warunków atmosferycznych.

Do zobaczenia

1 DZIEŃ - JEZIRO SZKODERSKIE

2 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA

3 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA

4 DZIEŃ - ZATOKA KOTORSKA / GÓRY DURMITOR

5 DZIEŃ - GÓRY DURMITOR

6 DZIEŃ - GÓRY DURMITOR

7 DZIEŃ -KANION TARY

8 DZIEŃ - GÓRY PROKLETJE

 

Ważne

Nieprzemakalna odzież i obuwie.

Akcesoria turystyczne, latarka, termos, itp.

Cena 5000zł za osobę - grupa max 6 osób.

Do końca grudnia PROMOCYJNA CENA 4000zł

Możliwość transportu z Polski w raz prowadzącymi - GRATIS

 

Cena NIE ZAWIERA: wyżywienia, biletu lotniczego

Dla uczestników warsztatów fotograficznych są zapewnione BEZPŁATNE NOCLEGI ORAZ TRANSPORT na terenie Czarnogóry 

Istnieje możliwość uczestniczenia własnym autem, zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.

Wszelkie pytania proszę kierować na maila poczta@baronphtography.eu

Witor Baron


Zamiast miejskiego zgiełku wybrał życie w otoczeniu gór. Do niedawna związany ze Szklarską Porębą, gdzie przez kilka lat pracował i mieszkał w schronisku górskim na Szrenicy. Obecnie mieszka w Beskidzie Sądeckim. Swoją przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest laureatem licznych konkursów fotograficznych. Organizuje plenery fotograficzne podczas których można odwiedzić najpiękniejsze zakątki polskich gór oraz poszerzyć wiedzę na temat fotografii krajobrazu. Jego prace można oglądać na wielu portalach internetowych, w tradycyjnie drukowanych wydawnictwach oraz na autorskiej stronie www.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem."