Zdjęcia 360 stopni. Dlaczego warto je wybrać - Wiktor Baron Fotografia

Zdjęcia 360 stopni. Dlaczego warto je wybrać

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Gdy myślimy o zdjęciach produktowych dodawanych do sklepów internetowych i prezentacji na targi, zwykle przed oczami pojawiają się nam statyczne ujęcia przedstawiające produkt z wybranej perspektywy. Żeby klient mógł zobaczyć więcej oraz poznać oferowany przedmiot jeszcze lepiej, potrzebuje obejrzeć kolejne fotografie. A gdyby nie trzeba było przeklikiwać galerii zdjęć, a zamiast tego udałoby się od razu zobaczyć produkt w pełnej krasie?

Tutaj z odsieczą przybywają zdjęcia 360 stopni, nazywane też zdjęciami obrotowymi. Czym są i jak je rozpoznać? To dynamiczny obraz produktu zbudowany z wielu pojedynczych ujęć. Ruszając myszką, można wprawić przedmioty w ruch oraz dokładnie obejrzeć je w całej okazałości i z każdej perspektywy. Gdy tylko pojawi się taka potrzeba, pojedyncze zdjęcia z obrotowej prezentacji wykorzystać można jako standardowe statyczne fotografie produktu na białym tle (tzw. packshoty), wzbogacając nimi strony sklepu internetowego czy katalogu. 

Największe zalety zdjęć obrotowych

Dlaczego warto zdecydować się na zdjęcia obrotowe wykonywane przez profesjonalnego i doświadczonego fotografa produktowego? Otóż te zdjęcia można porównać do wyjątkowo potężnego narzędzia marketingowego, ponieważ:

  • skutecznie przyciągają i zatrzymują uwagę odbiorcy, 
  • pomagają przedstawić firmę jako nowoczesną i dbającą o doświadczenia użytkowników 
  • oraz wprowadzają na strony sklepu online element przyjemnego zaskoczenia i świeżości. 

Dynamiczna prezentacja produktu składająca się z pojedynczych ujęć pomaga wyprzedzać pytania klientów. Zamiast odpowiadać na kolejne wiadomości dotyczące budowy produktu i elementów znajdujących się z każdej jego strony, wystarczy to pokazać, wykonując zdjęcia obrotowe. Odbiorcy zainteresowani zakupem zyskują zatem pełen obraz produktu i tworzą pozytywne wrażenia o sprzedawcy. 

Studio fotograficzne wykonujące zdjęcia 360

Właśnie poszukujesz czegoś potężniejszego od zwykłych fotografii produktów? Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą studia fotograficznego specjalizującego się w wykonywaniu wysokiej jakości zdjęć obrotowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony fp360.pl. To studio, które realizuje atrakcyjne sesje produktowe od 2012 roku. Dostarcza perfekcyjne zdjęcia obrotowe klientom z różnych branż, zgodnie z najwyższymi standardami. 

Efekty pracy możesz obejrzeć na stronie internetowej studia. Czekają tam na Ciebie ujęcia nie tylko standardowych, ożywionych produktów, ale i zupełnie nietypowych przedmiotów.  Poznaj opinie zadowolonych klientów, którzy już współpracują ze studiem. Zainspiruj się poradami specjalistów z fp360.pl, przeglądając przystępne artykuły opublikowane na blogu. Zaobserwuj, jak dzięki zdjęciom obrotowym zwiększa się sprzedaż w Twoim sklepie.

Warsztaty i plenery fotograficzne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *