Warsztaty Fotograficzne

 
 
 
 
 
 
 
 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą warsztatów fotograficznych oraz plenerów, foto wypraw, które realizuję zazwyczaj w najpiękniejszych zakątkach polskich gór. Plenery i warsztaty  dedykowane są dla wszystkich pasjonatów fotografii. Nie ma znaczenia czy robisz zdjęcia od kilku lat, kilku dni, czy może dopiero chcesz zaprzyjaźnić się z tą piękną, jednak wymagającą pasją. Podczas warsztatów pomogę Ci podnieść swoje kwalifikacje w fotografii krajobrazowej, a także zabiorę Ciebie w niezwykle atrakcyjne widokowo miejsca. Ważne jest to, aby kochać przyrodę i lubić wędrówki po górskich szlakach. Istnieje możliwość wyjazdów grupowych, jak i indywidualnych. Zapraszam Cię do kontaktu!

Do Najbliższych Warsztatów Fotograficznych Zostało:
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


 • Dominika
  Warsztaty z Wiktorem to: dużo praktycznej wiedzy, sprawdzone miejscówki do fotografowania przepięknych wschodów i zachodów słońca, sporo wskazówek dotyczących postprodukcji i wsparcie powarsztatowe (u mnie akurat w zakresie zakupu filtrów) :) a wszystko to w bardzo swobodnej atmosferze :) pierwsze warsztaty z Wiktorem, ale na pewno nie ostatnie :)
  Dominika
 • Adam W
  Gorąco polecam warsztaty foto z Wiktorem. Bardzo fajnie zorganizowana logistyka, dawka rzetelnej wiedzy i przepiękne miejsca do fotografowania. Nie wyobrażam sobie nawet czego można by chcieć więcej :)
  Adam W
 • Piotr
  Jak zwykle warto było przyjechać na warsztaty, wprawdzie pogoda nas nie rozpieszczała ale zdjęcia wyszły super. Atmosfera na warsztatach bardzo dobra, można się wiele dowiedzieć na temat sprzętu jak i miejsc gdzie trzeba się udać.
  Piotr
 • Wojtek
  Znakomity fotograf, ciepły człowiek, świetny organizator :) polecam warsztaty fotograficzne u Wiktora :)
  Wojtek
 • Aleksander
  Profesjonalnie przeprowadzone warsztaty. Pozdrawiam serdecznie! ;)
  Aleksander

Podczas warsztatów fotografii krajobrazowej dowiesz się jak profesjonalnie obrabiać zdjęcia w Photoshopie.
Terminy Warsztatów i Plenerów Fotograficznych

W trakcie pleneru nauczę Cię jak korzystać z filtrów podczas fotografowania krajobrazu.
Plener FotograficznyWarsztaty Fotografii Krajobrazowej

Warsztaty Fotograficzne - Najważniejsze Informacje.

Warsztaty fotograficzne to świetny sposób na zdobycie nowych umiejętności i udoskonalenie tych, które już posiadamy. To także świetny sposób na wyjście z naszej strefy komfortu i spróbowanie czegoś nowego. Podczas warsztatów poznasz tajniki fotografii krajobrazowej, metody profesjonalnej obróbki zdjęć oraz prawidłowe ustawienia aparatu. Oprócz poszerzenia swojej wiedzy fotograficznej, dodatkowo pokażę Tobie najpiękniejsze miejsca w Polsce, idealnie nadające się na plenery fotograficzne. Zajęcia warsztatów zawsze odbywają w "terenie", gdzie poznasz praktykę oraz teorię podczas edycji zdjęć. O jakości dotychczasowych warsztatów fotograficznych świadczą pozytywne opinie uczestników w mojej wizytówce google (KLIK). Możesz skorzystać z oferty grypowej, gdzie być może poznasz towarzyszy swoich przyszłych foto wypraw, jak i indywidulanej. Indywidualne warsztaty fotograficzne idealne są dla osób, które chcą mieć wpływ na miejsca jakie odwiedzimy oraz zakres przekazanej wiedzy. Bardzo dobrze sprawdzą się dla początkujących fotografów.

Najczęściej zadawane pytania- Q&A

Co warto wiedzieć o warsztatach fotografii krajobrazowej?

Dla kogo?
Warsztaty fotografii są dla każdego kto chce poszerzyć swoją wiedzę zakresie fotografii . Jednak warto znać podstawy, a w szczególności zaznajomić się z obsługą swojego aparatu fotograficznego. Możesz również skorzystać z indywidualnego kursu fotograficznego który mogę dla Ciebie zorganizować. Podczas warsztatów zawsze jest do dyspozycji osoba prowadząca która pomaga oraz odpowiada na wszelkie pytania.
Jaki sprzęt i akcesoria fotograficzne?
Najbardziej podczas warsztatów fotograficznych przydadzą się:

 • aparat fotograficzny (ale nie w komórce :), lustrzanka bądź bezusterkowiek
 • statyw i szybkozłączki
 • filtry fotograficzne ( jeśli nie masz to nie kupuj, będziemy omawiać w jakie filtry najlepiej się zaopatrzyć.
 • pilot lub wężyk spustowy
 • zapasowe baterie do aparatu i ładowarkę
 • karty pamięci
 • ściereczki do wycierania obiektywu
Czy mogę zabrać osobę towarzyszącą która nie fotografuje?
Tak. Ale trzeba pamiętać że taka osoba może się zanudzić na śmierć :)
Czy są przewidziane rabaty dla stałych klientów warsztatów fotograficznych?
Dla stałych klientów zawsze jest przewidziana zniżka. Przy opisach poszczególnych edycji zawsze jest podana informacja na ten temat. Jeśli nie ma to proszę o kontakt....
Co warto mieć oprócz sprzętu fotograficznego?
Najpotrzebniejszymi rzeczami nie fotograficznymi podczas warsztatów fotograficznych są:

 • laptop z oprogramowaniem do obróbki zdjęć (Photoshop Lightroom lub Photoshop CC)
 • wygodne buty turystyczne
 • nieprzemakalna odzież turystyczna
 • termos
 • czołówka z zapasowym kompletem baterii
Czy podczas warsztatów muszę mieć Photoshopa?
Jeśli chodzi o program do obróbki zdjęć, to ja na co dzień korzystam z pakietu dla fotografów Adobe (Photoshop + Ligtroom). Więc zajęcia warsztatów fotograficznych z postprodukcji zdjęć, będą się odbywały na wspomnianych programach. Jeśli korzystasz z innego programu, to się nie musisz martwić ponieważ możesz skorzystać z siedmiodniowego darmowego okresu od Adobe. Pamiętaj aby pobrać Photoshopa z oficjalnego źródła które znajdziesz TUTAJ. Nie ma również przeszkody żebyś korzystał ze swojego oprogramowanie, jednak moja pomoc w podszkoleniu z umiejętności obróbki zdjęć będzie ograniczona.
Czego nauczymy się podczas warsztatów?
Podczas szkoleń fotograficznych nauczymy się między innymi:

 
 • jak przygotować się do wyjazdu fotograficznego
 • zasady kompozycji zdjęć
 • jak ustawić prawidłową ekspozycję
 • jak wywołać RAW
 • zawansowanej metody obróbki zdjęć (panoramy, hdr, warstwy)
 • jak fotografować z drona
 
 

CO ZYSKUJESZ PODCZAS INDYWIDUALNYCH WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH?


Całodniową opiekę fotograficzną i przewodnicką
Kurs obróbki fotografii w Photoshopie
Możliwość wybrania miejsc plenerów
Wypożyczenie sprzętu fotograficznego po przystępnych cenach
Kurs fotografii lotniczej przy użyciu drona

Kurs fotografii krajobrazowej

Logistyka lub planowanie podróży i znalezienie najlepszych miejsc do fotografowania jest bardzo wymagające, szczególnie jeśli nigdy nie byłeś w jakimś miejscu. Zaplanowanie podróży i zrobienie najlepszych zdjęć za pierwszym razem jest bardzo ciężkie. Jako że jestem bardzo doświadczonym fotografem, to właśnie ze mną poznasz najszerszą wiedzę fotograficzną, dotyczącą kwestii technicznych i logistycznych. Moje doświadczenie jest udokumentowane wieloma publikacjami, nagrodami w konkursach fotograficznych, a przede wszystkim opiniami uczestników warsztatów fotograficznych. Jeśli chcesz wznieść się na kolejny poziom i robić zdjęcia godne pokazania szerszej publice, musisz się ze mną spotkać!

Plenery fotograficzne

Plan warsztatów fotografii krajobrazowej jest zawsze tak przygotowany, że zajęcia fotograficzne odbywają się w plenerze gdzie uczymy się zawansowanej obsługi aparatu oraz poznajesz najważniejsze aspekty fotografii. Podczas godzin zajęć teoretycznych, uczymy się również na warsztatach obróbki zdjęć. Dzięki czemu czas spędzony jest bardzo aktywnie. Plenerowe warsztaty fotograficzne organizuję również dla zorganizowanych grup oraz firm.

Kurs fotografii studyjnej

Zapraszam również na kurs fotografii studyjnej. Poznasz wszelkie tajemnice fotografii portretowej oraz jak procować w studio fotograficznym. Za sprawą ukończenia warsztatów fotografii studyjnej, będziesz mógł samodzielnie pracować z lampami błyskowymi.